Dovolená Eraclea Mare

Najděte si svou vysněnou dovolenou

Dovolená Eraclea Mare

Nabídky ubytování - na dotaz

Podobně jako Duna Verde, je rovněž Eraclea Mare menším letoviskem obklopeným zelení. Po celé délce pobřeží je promenáda. Toto malé městečko je vyhledávané především pro svůj klid mezi letovisky italského Jadranu. Je jedním z nejnovějších letovisek, ale není postavené pro masovou turistiku, ba naopak jako místo ke strávení poklidné letní dovolené. Jemné písčité pláže, piniové háje a další zeleň působí jako ráj stvořený pro milovníky odpočinku. Eraclea Mare je vhodným místem pro seniory, rodiny s dětmi a pro všechny, kteří hledají na své dovolené klid. Taková ranní procházka po pláži je nádherným zážitkem – z jedné strany moře, z druhé piniové háje. Jsou zde placené i volné pláže.

Přečtete si před cestou rady a tipy - Eraclea Mare :

Eraclea Mare – zelená perla Jadranu

Eraclea Mare je jedno z nejmladších letovisek severního Jadranu, které můžeme doporučit všem, kteří hledají místo pro svoji dovolenou, které je ideálním spojením ubytování v moderních apartmánech na dosah přírody. Pobřeží je lemováno dlouhými piniovými háji a disponuje plážemi se zlatavým pískem. Kromě zařízených pláží nabízí toto letovisko svým návštěvníkům i nerušená zákoutí na hranici písku a vzrostlých pinií. V Eraclea Mare najdete dostatek míst kde se můžete občerstvit, dobře najíst nebo jen tak posedět v místních kavárnách a restauracích. Za zábavou a nočním životem ovšem musíte zajet do nedalekého městečka Eraclea nebo Caorle.

Pláže

Pláže disponují zlatavým pískem, a pokud Vás omrzí slunění, můžete si zahrát plážový volejbal, tenis, zaplachtit si, vyzkoušet windsurfing nebo se zúčastnit různých organizovaných her. Velmi oblíbené jsou vyjížďky na koni nebo cyklistické stezky v srdci přírody.

Proč právě Eraclea Mare

První věc,  kterou uvidíte, když přijíždíte do Eraclea Mare jsou pinie, které se táhnou asi tři a půl kilometru a které oddělují pláž od městečka. Pláž je velmi pozvolná, s malými přírodními dunami a vytváří příjemnou a relaxační krajinu. Přítomnost borovic dělá úplné divy s klimatem Eraclea Mare ve všech ročních obdobích, zejména v létě je vzduch vždy svěží a voní borovicovou pryskyřicí. Eraclea Mare, byť je to malé letovisko, nabízí veškeré pohodlí a komfort moderního turistického střediska. Většina z tamního ubytování: hotelů, apartmánů, bungalovů a kempů jsou obklopené zelení a ponořené v borovicovém lese, který dělá z Eraclea Mare jedinečné a fascinující místo pro vaši dovolenou.
Ve večerních hodinách si nenechte ujít centrum letoviska Eraclea Mare a jeho pěší zónu. Nabízí příjemné procházky podél hlavní ulice, mnoho obchodů, barů, restaurací, pizzerií a cukráren.

Eraclea Mare..místo kde vzduch voní solí :-)