Apartmány HOLIDAY - ubytování v Porto S. Margherita, Itálie

Termíny

Popis objektu Porto S. Margherita: HOLIDAY

popis

Apartmánový dům se nachází cca 200 metrů od moře, nedaleko pěší zóny. Disponuje bazénem pro dospělé a děti. Apartmány mají balkon a vlastní parkoviště.

vybavení a služby

Apartmán A1
Studiový apartmán pro 2 osoby. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna s wc. Terasa. Každý apartmán má TV, lednici, některé jsou vybaveny mikrovlnnou troubou, klimatizací.

Apartmán A2
Studio pro 4 osoby se skládá z obývacího pokoje se 2 rozkládacími pohovkami, kuchyňského koutu, koupelny, terasy. Každý apartmán má TV, lednici, některé jsou vybaveny mikrovlnnou troubou, klimatizací.

Apartmán B1
Dvoupokojový apartmán pro 2-4 osoby. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout, ložnice, koupelna, terasa. Každý apartmán má TV, lednici, některé jsou vybaveny mikrovlnnou troubou, klimatizací.

Apartmán B2
Dvoupokojový apartmán pro 2-5 osob. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí a jedním lůžkem, koupelna, terasa. Každý apartmán má TV, lednici, některé jsou vybaveny mikrovlnnou troubou, klimatizací.

Apartmán C
Třípokojový apartmán pro 5-7 osob. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout, ložnice, pokoj se 3 lůžky, koupelna, prostorná terasa. Každý apartmán má TV, lednici, některé jsou vybaveny mikrovlnnou troubou, klimatizací.

Apartmán D
Čtyřpokojový apartmán pro 6-8. Tři ložnice, každá se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna, terasa. Každý apartmán má TV, lednici, některé jsou vybaveny mikrovlnnou troubou, klimatizací.

vzdálenost od pláže

200m

v ceně zahrnuto

• závěrečný úklid je zahrnut v ceně - přesto musí hosté opustit apartmán uklizený a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí). V opačném případě bude odečtena část vratné zálohy - 45€.

• klimatizace, tam kde je k dispozici

cena nezahrnuje

• spotřeba energií: apartmán typu A - 35€, apartmán typu B - 40€, apartmán typu C - 45€, apartmán typu D - 50€

• pobytová taxa: zatím není určena pro tento rok

• vratná záloha: 100€ na apartmán – bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je v pořádku

• ložní prádlo: host si musí přivézt vlastní nebo si zapůjčit na místě za poplatek 6€ na osobu

• ručníky: host si musí přivézt vlastní

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

příjezd

Check-in: 10:30-19hod
Možnost se ubytovat: od 16hod

odjezd

do 10hod

Rezervace pobytu Porto S. Margherita: HOLIDAY