Apartmány ACAPULCO - ubytování v Porto S. Margherita, Itálie

Termíny

Popis objektu Porto S. Margherita: ACAPULCO

popis

Apartmánový dům se nachází cca 300 metrů od moře, nedaleko pěší zóny. Svým klientům nabízí bazén pro dospělé a děti. Apartmány jsou vybaveny klimatizací, balkonem a soukromým parkovištěm.

vybavení a služby

Apartmán typu B
Dvoupokojový apartmán pro 3-5 osob. Ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna s wc, balkon.

Apartmán typu C
Třípokojový apartmán pro 5-7 osob. Ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, ložnice se dvěma lůžky. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna s wc, balkon.

vzdálenost od pláže

300m

v ceně zahrnuto

• závěrečný úklid je zahrnut v ceně - přesto musí hosté opustit apartmán uklizený a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička a mrazák, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí). V opačném případě bude odečtena část vratné zálohy - poplatek za úklid od 45€ (dle velikosti apartmánu).
Úklidová služba funguje od 16,00. V případě, že při vašem příchodu nebude apartmán uklizen do 18,00, informujte prosím agenturu, aby došlo k nápravě.

• klimatizace, tam kde je k dispozici

cena nezahrnuje

• spotřeba energií: apartmán typu A - 40€, apartmán typu B - 40€, apartmán typu C - 45€, apartmán typu D - 50€

• pobytová taxa: zatím není určena pro tento rok

• vratná záloha: 100€ na apartmán - platí se v hotovosti v den příjezdu – bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je v pořádku

• ložní prádlo: host si musí přivézt vlastní nebo si zapůjčit na místě za poplatek 6€ na osobu

• ručníky: host si musí přivézt vlastní

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

příjezd

16 -19hod
Při příjezdu se hosté musí vzít pořadové číslo (umístěno před agenturou) a počkat. Klíče od apartmánu vám budou předány až po kontrole, že je apartmán v pořádku.
V případě pozdějšího příjezdu nutno okamžitě tuto skutečnost nahlásit. Budeme vás informovat, kde budete mít nachystané klíče. Tato služba funguje jen do 22,00 !!
V případě, že byste měli přijet po 22,00, odložte příjezd na další den, budete ubytování 9-12,00.

odjezd

do 10hod
V případě pozdějšího vrácení klíčů si agentura může účtovat extra poplatek.

Rezervace pobytu Porto S. Margherita: ACAPULCO