Apartmány Villa Nicole - ubytování v Jesolo Lido, Itálie

Termíny

Popis objektu Jesolo Lido: Villa Nicole

popis

Apartmánový dům v blízkosti náměstí Piazza Trieste - asi 20 metrů od pláže
Apartmány s 2 nebo 3 ložnicemi

Rezervace pobytu v termínu 7.8.-21.8. - min. na 2 týdny

vybavení a služby

1-T
V apartmánu v přízemí se nachází: 1 pokoj s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem - 1 pokoj s manželskou postelí (celkem 5 lůžek) - kuchyňka s rozkládací pohovkou - koupelna - klimatizace - TV - použití veřejné pračky - v ceně jsou také zahrnuty: 2 lehátka a 1 slunečník u moře - 1 parkovací místo. Klimatizace. K dispozici pračka.
2-T
V apartmánu v přízemí se nachází: 3 ložnice: 2 pokoje s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem - 1 pokoj se samostatným lůžkem (celkem 7 lůžek) - kuchyňka s rozkládací pohovkou - koupelna - klimatizace - TV - použití veřejné pračky - v ceně jsou také zahrnuty: 2 lehátka a 1 slunečník u moře - 1 parkovací místo
3-I
V apartmánu v prvním patře najdete: 1 pokoj s manželskou postelí a 1 samostatnou postelí - 1 pokoj s manželskou postelí (5 lůžek dohromady) - kuchyňka s rozkládací pohovkou - koupelna - klimatizace - TV - použití veřejné pračky - v ceně jsou také zahrnuty: 2 lehátka a 1 slunečník u moře - 1 parkovací místo. Klimatizace. K dispozici pračka.
4-I
V apartmánu v prvním patře najdete: 3 ložnice: 1 pokoj s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem - 1 pokoj s manželskou postelí - 1 pokoj s 1 samostatným lůžkem (celkem 6 lůžek) - kuchyňský kout s pohovkou postel - koupelna - klimatizace - TV - malá terasa - použití veřejné pračky - v ceně jsou také zahrnuty: 2 lehátka a 1 slunečník u moře - 1 parkovací místo
5-II
V mansardovém bytě ve druhém a posledním patře najdete: 1 pokoj s manželskou postelí a 1 samostatnou postelí - 1 pokoj s manželskou postelí (5 lůžek dohromady) - kuchyňka s rozkládací pohovkou - koupelna - klimatizace - TV - malá terasa - použití veřejné pračky - v ceně jsou také zahrnuty: 2 lehátka a 1 slunečník u moře, 1 parkovací místo, klimatizace. K dispozici pračka.
6-II
V mansardovém bytě ve druhém a posledním patře najdete: 1 pokoj s manželskou postelí a 1 samostatnou postelí - 1 pokoj s manželskou postelí (5 lůžek dohromady) - kuchyňka s rozkládací pohovkou - koupelna - klimatizace - TV - malá terasa - použití veřejné pračky - v ceně jsou také zahrnuty: 2 lehátka a 1 slunečník u moře - 1 parkovací místo, klimatizace, K dispozici pračka.

vzdálenost od pláže

20 metrů

v ceně zahrnuto

Ubytování, spotřeba energií a vody
Plážový servis - 1 slunečník, 1 lehátko a 1 židle
1 parkovací místo
Klimatizace
Pračka
Úklid - přesto host musí opustit apartmán uklizený (umyté a uklizené nádobí, vynesené odpadky, odmrazená lednice, uklizená kuchyňská linka)

cena nezahrnuje

Turistický poplatek - hradí se v hotovosti v den příjezdu, zatím není známa výše
Vratná kauce - 100-200 EUR v závislosti na velikosti apartmánu, hradí se v hotovosi v den přijezdu, bude vrácena po kontrole apartmánu v den odjezdu
Povlečení, ručníky, utěrky - vše je nutné dovést vlastní

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

příjezd

16-19,30

odjezd

9-10,00

Rezervace pobytu Jesolo Lido: Villa Nicole