Apartmány Residence Sole - ubytování v Jesolo Lido, Itálie

Termíny

Popis objektu Jesolo Lido: Residence Sole

popis

Apartmánový dům s výtahem, apartmány s 1 nebo 2 ložicemi v blízkosti náměstí Piazza Milano - budova v první řadě od moře.

vybavení a služby

10-III
V apartmánu ve třetím patře s výtahem najdete: jeden pokoj s manželskou postelí a palandou - kuchyňka s rozkládací pohovkou - koupelna se sprchou (sprchový kout) - přední terasa - TV - klimatizace - pračka - v ceně zahrnuje také: 2 lehátka a 1 deštník u moře - 1 parkovací místo.
12-III
V apartmánu ve třetím patře s výtahem najdete: 1 pokoj s manželskou postelí a samostatným lůžkem - 1 pokoj s patrovou postelí - kuchyňka s rozkládací pohovkou - koupelna se sprchou sprchový kout - terasa - TV - klimatizace - pračka - v ceně jsou také zahrnuty: 2 lehátka a 1 slunečník u moře - 1 parkovací místo, trezor, klimatizace. K dispozici pračka.
9-III
V apartmánu ve třetím patře s výtahem najdete: jeden pokoj s manželskou postelí a palandou - kuchyňka s rozkládacím gaučem - koupelna se sprchovým koutem - terasa - TV - klimatizace - pračka - v ceně jsou také zahrnuto: 2 lehátka a 1 deštník u moře - 1 parkovací místo

vzdálenost od pláže

0 metrů

v ceně zahrnuto

Ubytování, spotřeba energií a vody
Plážový servis - 1 slunečník, 1 lehátko a 1 židle
1 parkovací místo
Klimatizace
Pračka
Úklid - přesto host musí opustit apartmán uklizený (umyté a uklizené nádobí, vynesené odpadky, odmrazená lednice, uklizená kuchyňská linka)

cena nezahrnuje

Turistický poplatek - hradí se v hotovosti v den příjezdu, zatím není známa výše
Vratná kauce - 100-200 EUR v závislosti na velikosti apartmánu, hradí se v hotovosi v den přijezdu, bude vrácena po kontrole apartmánu v den odjezdu
Povlečení, ručníky, utěrky - vše je nutné dovést vlastní

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

příjezd

16-19,30

odjezd

9-10,00

Rezervace pobytu Jesolo Lido: Residence Sole