Apartmány Residence Plaza - ubytování v Eraclea Mare, Itálie

Termíny

Popis objektu Eraclea Mare: Residence Plaza

popis

Rezidence Plaza leží v centru letoviska, asi 350 m odpláže, od které ji dělí piniový háj. Klientům je k dispozici výtah, bazén pro dospělé s dětskou částí, velká zahrada s dětským hřištěm a stolním tenisem. V rezidence se nachází obchůdky a restaurace.

vybavení a služby

Apartmán B2
Dvoupokojový apartmán pro 2-4 osoby v 7 patře, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem. Vybaven pračkou, televizí, terasou s panoramatickým výhledem, 1 parkovacím stáním. Klimatizace – za poplatek.

Apartmán C3
Třípokojový apartmán pro 4-6 osob, ve druhém patře. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, ložnice s 2 samostatnými lůžky, koupelna. Apartmán je vybaven pračkou, TV, terasou s výhledem na borový les, 1 parkovací místo. K dispozici – klimatizace za poplatek.

Apartmán C4
Třípokojový apartmán pro 4-5 osob, 5. Patro. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí a samostatným lůžkem, koupelna se sprchovým koutem. Vybavení: balkon, pračka, TV, 1 garážové stání. Bez klimatizace.

vzdálenost od pláže

350 m

v ceně zahrnuto

spotřeba energií
závěrečný úklid - přesto musí klienti opustit byt čistý - vynesené odpadky, umyté a utřené nádobí, uklizená kuchyně, vypnutá a odmrazená lednice

cena nezahrnuje

pobytová taxa
klimatizace, tam kde je k dispozici (jedno až dvoupokojový apartmán - 6 €,
třípokojový apartmán - 7 €, čtyřpokojový apartmán - 8 €/ den) - není povinné
ložní prádlo a ručníky - host si musí přivézt vlastní nebo je možné zapůjčit za poplatek
vratná kauce 100-200 €

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

příjezd

16-19hod

odjezd

do 10hod

Rezervace pobytu Eraclea Mare: Residence Plaza