Apartmány Vila Gallo - ubytování v Duna Verde, Itálie

Termíny

Popis objektu Duna Verde: Vila Gallo

popis

Velká vila se dělí na 9 bytů, 6 v přízemí a 3 v 1. patře. Široká zahrada s parkovacími místy pro každý apartmán. Každý apartmán disponuje uzavřenou terasou.
POZOR: Dodatečné náklady - povinný poplatek: 2-pokojový apartmán = 1 ložnice: 87 EUR, 3-pokojový apartmán = 2 ložnice: 97 EUR, vila s 2 ložnicemi nebo 4-pokojový apartmán: 132 EUR, vila s 3 ložnicemi: 137 EUR
Obrázky interiéru apartmánů jsou orientační.

vybavení a služby

Apartmán č. 1 typ A.
Nachází se v přízemí. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a postele pro 2 osoby, 1 dvoulůžkového pokoje, 1 koupelny se sprchovým koutem a WC, s oknem. Některá okna s moskytiérou. Pračka, TV bez sat. Chladnička s mrazničkou. Trouba. Žehlička a fén. Ventilátor. Terasa.
Apartmán č. 3 typu A.
Nachází se v přízemí . Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem s novým nábytkem, rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, 1 dvoulůžkového pokoje s oknem s moskytiérou, 1 koupelny se sprchovým koutem. Okna s moskytiérou. Myčka. Pračka. Chladnička s mrazničkou. 1 ventilátor. Žehlička a fén. Terasa.
Apartmán č.5 typu A.
Tento apartmán se nachází v přízemí. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 dvoulůžkového pokoje s oknem s moskytiérou, 1 koupelny se sprchou / WC a okna s moskytiérou. Terasa. Pračka, Lednice s mrazákem, Mikrovlnná trouba. TV bez sat. Žehlička a fén.
Byt č.8 typu A.
Nachází se v prvním patře, má společnou terasu s vedlejším apartmánem. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 dvoulůžkového pokoje, 1 koupelny se sprchovým koutem a WC. Okna se síty. Chladnička s mrazničkou. Pračka, TV bez sat. Klimatizace a vysoušeč vlasů.
Byt č.9 typu A.
Byt je v prvním patře, má společnou terasu s vedlejším apartmánem. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 dvoulůžkového pokoje, 1 koupelny se sprchou / WC. Chladnička s mrazákem. TV bez sat. Klimatizace. Žehlička a fén.

vzdálenost od pláže

300

v ceně zahrnuto

Spotřeba energií, klimatizace (tam kde je k dispozici) je v ceně, ale věnujte pozornost:
Spotřeba elektřiny je zahrnuta v ceně až do 9 kWh za den. Nadměrná spotřeba elektrické energie je kalkulována na základě 0,30 EUR za kWh. Věnujte prosím pozornost: Použití klimatizace musí být v rámci limitu. Nadbytečné náklady budou účtovány zvlášť. Zkontrolujte spotřebu elektrické energie na měřiči.

cena nezahrnuje

Povinné poplatky:

Dodatečné náklady - povinný poplatek: 2-pokojový apartmán = 1 ložnice: 87 EUR, 3-pokojový apartmán = 2 ložnice: 97 EUR, vila s 2 ložnicemi nebo 4-pokojový apartmán: 132 EUR, vila s 3 ložnicemi: 137 EUR

Agentura vyžaduje vratnou kauci: 150 EUR za apartmán a 200 EUR za vilu za pobyt - hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu.

Turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro rok 2019, platí se v hotovosti v den příjezdu. Děti do 12 let turistickou daň neplatí.

počet ložnic

1

patrová postel

ne

bazén

ne

parkování

ano

záloha při rezervaci

50 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

50 procent

příjezd

17-19,30

odjezd

8,30-10,00

Rezervace pobytu Duna Verde: Vila Gallo