Apartmány Gabbiano 2 - ubytování v Duna Verde, Itálie

Termíny

Popis objektu Duna Verde: Gabbiano 2

popis

Tato čtyřpodlažní budova stojí přímo u moře a zahrnuje velkou zahradu s bazénem a bazén pro děti, přiléhající k moři. Velké byty s velkou terasou a francouzskými okny v pokojích. Výtah. Parkoviště. 200 metrů od centra města Duna Verde.
POZOR: Dodatečné náklady - povinný poplatek: 2-pokojový apartmán = 1 ložnice: 87 EUR, 3-pokojový apartmán = 2 ložnice: 97 EUR, vila s 2 ložnicemi nebo 4-pokojový apartmán: 132 EUR, vila s 3 ložnicemi: 137 EUR
Obrázky interiéru apartmánů jsou orientační.

vybavení a služby


Byt č. 6 Typ A
Byt v 1. patře s terasou se skládá z obývacího pokoje a kuchyňského koutu, 1 rozkládacího lůžka pro 1 osobu, 1 dvoulůžkového pokoje, 1 menší ložnice s oknem a patrovou postelí, 1 koupelny se sprchou a WC. Tv bez SAT. Trezor. Trouba a lednice s mrazničkou. Pračka. Žehlička a sušič vlasů. Klimatizace.

Byt č. 23 typu B1
Byt ve 4. patře se skládá z obývacího pokoje a kuchyňského koutu s rozkládací postelí pro 1 osobu, 1 dvoulůžkové pokoje, 1 malé ložnice s patrovou postelí, 1 koupelny se sprchovým koutem a WC. Skříň. Terasa se slunečníkem s výhledem na moře. Tv bez SAT. Trezor. Mikrovlnná trouba a lednice s mrazničkou. Pračka. Žehlička a fén. Klimatizace

vzdálenost od pláže

0

v ceně zahrnuto

Spotřeba energií, klimatizace (tam kde je k dispozici) je v ceně, ale věnujte pozornost:
Spotřeba elektřiny je zahrnuta v ceně až do 9 kWh za den. Nadměrná spotřeba elektrické energie je kalkulována na základě 0,30 EUR za kWh. Věnujte prosím pozornost: Použití klimatizace musí být v rámci limitu. Nadbytečné náklady budou účtovány zvlášť. Zkontrolujte spotřebu elektrické energie na měřiči.

cena nezahrnuje

Povinné poplatky:

Dodatečné náklady - povinný poplatek: 2-pokojový apartmán = 1 ložnice: 87 EUR, 3-pokojový apartmán = 2 ložnice: 97 EUR, vila s 2 ložnicemi nebo 4-pokojový apartmán: 132 EUR, vila s 3 ložnicemi: 137 EUR

Vratná kauce: 150 EUR za apartmán a 200 EUR za vilu za pobyt - hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu.

Turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro rok 2019, platí se v hotovosti v den příjezdu. Děti do 12 let turistickou daň neplatí.

klimatizace

ano

mikrovlnka

ano

pračka

ano

patrová postel

ano

bazén

ano

úklid

V ceně, pokud host uklidí sám, jinak poplatek: dvou/tří pokojový apartmán:20 EUR, dvou pokojový dům nebo 4 pokojový apartmán: 30 EUR, 3 pokojová vila: 40 EUR.

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

vratná kauce - mimo skupiny

150 EUR apartmán/pobyt, 200 EUR vila/pobyt

příjezd

17-19,30

odjezd

8,30-10,00

Rezervace pobytu Duna Verde: Gabbiano 2