Apartmány Condominio Mare - ubytování v Duna Verde, Itálie

Termíny

Popis objektu Duna Verde: Condominio Mare

popis

Čtyřpatrová rezidence s výtahem má k dispozici dva typy apartmánů pro 4-5 a 4-6 osob. Nachází se asi 30m od moře. Rezidence se nachází na klidném místě a disponuje bazénem pro své hosty.

vybavení a služby

Apartmán B pro 4-5 osob
Dvoupokojový apartmán pro 4-5 osob se nachází ve 3. patře. Kompletně zrekonstruovaný a zařízený byt, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, televizor, pračka, terasa s nábytkem, 1 ložnice se3 lůžky, 1 koupelna se sprchovým koutem, soukromé parkoviště, velký a malý bazén ve společné zahradě. Klimatizace.

Apartmán C pro 4-6 osob
Třípokojový apartmán pro 4-6 osob se nachází ve 4. patře s rohovou terasou. Byt je kompletně zrekonstruován, skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, televizí, pračky, terasy (zahradní nábytek), 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s patrovou postelí, 1 koupelny se sprchovým koutem, parkoviště, velký a malý bazén ve společné zahradě. Klimatizace.

Apartmán C1 pro 4-6 osob
Třípokojový byt pro 4-6 osob se se skládá z obývacího pokoje s rozkládací pohovkou. Kuchyňský kout. Ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí a koupelna. Terasa, klimatizace, pračka.

vzdálenost od pláže

cca 30m

v ceně zahrnuto

spotřeba energií
závěrečný úklid - přesto si host musí uklidit sám - umyté a utřené nádobí, vynesené odpadky, odmrazená lednice

cena nezahrnuje

ložní prádlo a ručníky - host si musí přivézt vlastní
pobytová taxa - 1 € na noc a osobu starší 12 let
vratná kauce - 100 €

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

příjezd

16-20hod

odjezd

9-11hod

Rezervace pobytu Duna Verde: Condominio Mare