Apartmány Condominio Cristallo - ubytování v Duna Verde, Itálie

Termíny

Popis objektu Duna Verde: Condominio Cristallo

popis

Dvoupatrová rezidence leží v centrální části Duna Verde a cca 150 m od pláže. Pro hosty k dispozici větší bazén a menší pro děti.

vybavení a služby

Apartmán B pro 2-4 osoby
Dvoupokojový apartmán pro 2-4 osoby se nachází asi 50 m od moře. Jedná se o 1. patro (dvoupodlažní budova) bez výtahu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací pohovkou, 1 ložnicí s manželskou postelí, 1 koupelnou se sprchovým koutem, malým balkonem se zahradním nábytkem, parkovištěm, velkým a malým bazénem ve společné zahradě, s klimatizací, TV.

Apartmán C pro 4-6 osob
Třípokojový apartmán pro 4-6 osob. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňský kout. 1 ložnice s manželskou postelí, malá ložnice s patrovou postelí, koupelna se sprchou a pračkou, velká terasa se zahradním nábytkem, parkovací místo, velký a malý bazén ve společné zahradě, TV, pračka.

Apartmán C1 pro 4-6 osob
Třípokojový apartmán pro 4-6 osob se nachází ve 2. patře (dvoupodlažní budova) bez výtahu. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 koupelny se sprchou a pračkou, 2 velkých teras se zahradním nábytkem, soukromé parkoviště, velký a malý bazén ve společné zahradě, klimatizace, TV, pračka.

vzdálenost od pláže

150 m

v ceně zahrnuto

spotřeba energií
závěrečný úklid - přesto si host musí uklidit sám - umyté a utřené nádobí, vynesené odpadky, odmrazená lednice

cena nezahrnuje

ložní prádlo a ručníky - host si musí přivézt vlastní
pobytová taxa - 1 € na noc a osobu starší 12 let
vratná kauce - 100 €

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

příjezd

16-20hod

odjezd

9-11hod

Rezervace pobytu Duna Verde: Condominio Cristallo