Apartmány Condominio Cometa - ubytování v Duna Verde, Itálie

Termíny

Popis objektu Duna Verde: Condominio Cometa

popis

Hezká rezidence u pláže a jen pár kroků od centra. Doporučujeme všem, kteří hledají odpočinek a poklidnou dovolenou. Ideální pro rodiny s dětmi, které ocení zahradu a bazén. Rezidence má přímý vstup na pláž. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, beach volejbal, fotbal, golfové 9 a 18 jamkové hřiště Prá delle Torri.

vybavení a služby

Apartmány C a C1 pro 4-6 osob
Třípokojový apartmán pro 4-6 osob v prvním patře (čtyřpatrová budova). Dvoulůžkový pokoj, 2 velké dvoulůžkové pokoje, 1 koupelna se sprchou a pračkou, malá skříň, 1 velká terasa s možností posezení (zahradní nábytek s kapacitou pro 4 osoby), parkoviště, bazén ve společné zahradě, přímý přístup na pláž. Klimatizace, TV.

Apartmán C 2 pro 4-6 osob
Třípokojový apartmán pro 4-6 osob, umístěný ve 2. patře. Skládá se z obývacího pokoje s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňského koutu, 2 velkých dvoulůžkových pokojů, 1 koupelny se sprchovým koutem a pračkou, 1 velké terasy s možností posezení (zahradní nábytek pro 4 osoby), vlastní parkoviště, velký bazén s různými úrovněmi pro děti ve společné zahradě, přímý přístup na pláž. Klimatizace a TV.

vzdálenost od pláže

50 m

v ceně zahrnuto

spotřeby energií

cena nezahrnuje

ložní prádlo a ručníky - host si musí přivézt vlastní
pobytová taxa - 1 € na noc a osobu starší 12 let
vratná kauce - 100 €

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

příjezd

16-20hod

odjezd

9-11hod

Rezervace pobytu Duna Verde: Condominio Cometa