Apartmány Residence Tamerici - ubytování v Caorle, Itálie

Termíny

Popis objektu Caorle: Residence Tamerici

popis

Rezidence Tamerici se skládá z 5 sousedících rekreačních domů, 1 km od centra Caorle, se soukromou zahradou a krásným bazénem se slunnou terasou. Doporučujeme pro rodiny s dětmi - rezidence se nachází v klidné oblasti, a také pro skupiny, které hledají společné ubytování. Rezidence je vybavena velkou soukromou zahradou, která je ideální pro relaxaci a hraní s dětmi.

vybavení a služby

Typ C pro 4-6 osob
Třípokojový rekreační dům pro 4-6 osob, se skládá z prostorného jídelního prostoru s moderní otevřenou kuchyní vedoucí na velkou terasu se stolem a židlemi ideální pro relaxaci venku. Hlavní ložnice, druhé ložnice a koupelny. Velké soukromá zahrada.

Typ D pro 6 osob
Čtyřpokojový rekreační dům pro 6 osob sestává z prostorné jídelny s moderním otevřeným kuchyňským koutem, vedoucí k velké terase se stolem a židlemi, které jsou ideální pro relaxaci venku. Objekt se skládá z hlavní ložnice, druhé ložnice, další ložnice v prvním patře a koupelny.

vzdálenost od pláže

800 m

v ceně zahrnuto

spotřeba energií, ložní prádlo, plážový servis - 1 slunečník a 2 lehátka, jízdní kola k zapůjčení

cena nezahrnuje

Povinný poplatek agentuře - 50 € - platí se při příjezdu.

klimatizace

ano

sat tv

ano

pračka

ano

trezor

ano

bazén

ano

úklid

povinný poplatek – € 40,00 – mono, € 50,00 – bilo, € 55,00 – trilo, € 60,00 – vila, ale i tak musí klienti opustit byt čistý a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí). V opačném případě bude účtován extra poplatek.

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

vratná kauce - mimo skupiny

100 EUR

turistická taxa - osoba a noc

1 € na noc a osobu starší 12 let

ručníky

host si musí přivézt vlastní

příjezd

16-19hod

Rezervace pobytu Caorle: Residence Tamerici