Apartmány Residence Selenis - ubytování v Caorle, Itálie

Termíny

Popis objektu Caorle: Residence Selenis

popis

Rezidence s různými typy apartmánů. K dispozici hostům je velký bazén a společná zahrada - ideální místo pro rodinnou dovolenou.

vybavení a služby

Apartmán typu A pro 2 osoby
Studiový apartmán pro 2 osoby. Světlý a prostorný obývací pokoj s kuchyní a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, balkon.

Apartmán A1 pro 3 osoby
Větší studiový apartmán pro 3 osoby. Světlý a prostorný obývací pokoj s kuchyní a rozkládací pohovkou pro 2 osoby + 1 lůžko, balkon.

Apartmán B pro 4 osoby
Dvoupokojový apartmán s jednou ložnicí až pro 4 osoby. Skládá se z velkého obývacího pokoje, vybaveného kuchyňského koutu, stolu, s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a skříněmi a koupelny.

Apartmán B1 pro 4 osoby
Dvoupokojový apartmán po rekonstrukci s jednou ložnicí až pro 4 osoby. Skládá se z velkého obývacího pokoje, vybaveného kuchyňského koutu, stolu, s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, skříněmi a koupelny.

Apartmán B2 pro 4 osoby
Dvoupokojový apartmán s jednou ložnicí až pro 4 osoby. Skládá se z velkého obývacího pokoje, vybaveného kuchyňského koutu, stolu, s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a skříněmi a koupelny. Velká terasa s výhledem na bazén.

Apartmán B3 pro 5 osob
Dvoupokojový apartmán pro 5 osob, nedávno renovovaný, se nachází v přízemí a má velký obývací pokoj s výhledem na bazén. Byt se skládá z obývacího prostoru s vybaveným kuchyňským koutem, vybaveného velkou lednicí a rozkládací pohovkou (dvoulůžkový s 2 samostatnými lůžky) a ložnice s manželskou postelí a šatní skříní a třetí postele.

Apartmán C pro 6 osob
Třípokojový apartmán až pro 6 osob. Skládá se z obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, kuchyňského koutu, ložnice s manželskou postelí a ložnice s oddělenými postelemi.

Apartmán C1 pro 6 osob
Třípokojový apartmán až pro 6 osob. Skládá se z obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, kuchyňského koutu, ložnice s manželskou postelí a ložnice s oddělenými postelemi. S výhledem na bazen.

Apartmán C2 pro 7 osob
Třípokojový apartmán až pro 7 osob. Byt má pěkný kuchyňský kout vybavený lednicí. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka (dvě oddělené postele) a terasa s výhledem na tenisové kurty. Spací prostor se skládá z ložnice s manželskou postelí a skříně a velké dvoulůžkové ložnice s palandami a třetím lůžkem.

vzdálenost od pláže

200 m

v ceně zahrnuto

• spotřeba energií

• ložní prádlo

• plážový servis - 1 slunečník a 2 lehátka

• jízdní kola k zapůjčení

• klimatizace (tam kde je k dispozici)

cena nezahrnuje

• povinný poplatek agentuře - 50 € - platí se při příjezdu

• závěrečný úklid - povinný poplatek – 40 € (studio), 50 € (dvoupokojový apartmán), 55 € (třípokojový apartmán), 60 € (vila), ale i tak musí klienti opustit byt čistý a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí). V opačném případě bude účtován extra poplatek.

• vratná kauce – 100 € (bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je v pořádku)

• pobytová taxa – zatím není určena pro tento rok (pravděpodobně 1 € na noc a osobu starší 12 let)

• ručníky – host si musí přivézt vlastní

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

příjezd

16-19hod

Rezervace pobytu Caorle: Residence Selenis