Apartmány Residence Pace -B-malý - ubytování v Caorle, Itálie

Termíny

Popis objektu Caorle: Residence Pace -B-malý

popis

Rezidence Pace se nachází ve vzdálenosti 30 metrů od východní pláže Caorle a přímořské promenády nedaleko historického centra ve velmi klidné oblasti.

vybavení a služby

Typ B1-p+ B2-p: Apartmány se třemi lůžky v přízemí. tvoří obývací pokoj / kuchyň s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem a velká zařízená terasa. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací a TV s plochou obrazovkou. Parkování v okolí - k dispozici předplatné pro parkoviště Caorle (modrá zóna). Plážový servis je k dispozici za příplatek. Obrázky jsou orientační. 

Typ B3-t+B4-t: Apartmány se třemi lůžky s velkou terasou tvoří obývací pokoj / kuchyň s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem a velká zařízená terasa. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací a TV s plochou obrazovkou. Parkování v okolí - k dispozici předplatné pro parkoviště Caorle (modrá zóna). Plážový servis je k dispozici za příplatek. Obrázky jsou orientační.

Typ B5 + B6: Apartmány se třemi lůžky tvoří obývací pokoj / kuchyň s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem a velká zařízená terasa. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací a TV s plochou obrazovkou. Parkování v okolí - k dispozici předplatné pro parkoviště Caorle (modrá zóna). Plážový servis je k dispozici za příplatek. Obrázky jsou orientační.  

Povinné poplatky hrazeny v hotovosti na místě v den příjezdu:
Závěrečný úklid: povinný poplatek 50 EUR apartmány, 60 EUR vily. Klienti musí opustit byt čistý a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí).
Agentura vyžaduje vratnou kauci – 50 až 100 EUR za apartmán, v závislosti na typu ubytování  hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu .
Turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro rok 2018, platí se v hotovosti v den příjezdu.

vzdálenost od pláže

30 metrů

v ceně zahrnuto

elektřina, plyn, voda, klimatizace.

klimatizace

ano

pračka

ne

wi-fi

ne

počet ložnic

1

patrová postel

ne

bazén

ne

parkování

ano

úklid

50 EUR

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

vratná kauce - mimo skupiny

100 EUR

ložní prádlo

10 EUR

příjezd

16-21,00

odjezd

do 10,00

Rezervace pobytu Caorle: Residence Pace -B-malý