Apartmány Residence Maestrale - ubytování v Caorle, Itálie

Termíny

Popis objektu Caorle: Residence Maestrale

popis

7 pěkných apartmánů "residence Maestrale" se nachází na nejromantičtějším a nejatraktivnějším místě v Caorle, v přístavu - "Darsena dell'Orologio", krásný turistický přístav, který se nachází pár kroků od srdce starého malebného města. Rezidence disponuje bazénem, kde si hosté mohou odpočinout a užívat si nádherný výhled na přístav.

vybavení a služby

Apartmán typu B pro 4 osoby
Dvoupokojový apartmán pro 4 osoby je zařízen vysokým standardem a skládá se z velkého obývacího prostoru: vybaveným kuchyňským koutem, velmi prostorné jídelny s rozkládacími lůžky pro 2 osoby. Z obývacího pokoje je přímý vstup na velkou terasu nebo zahradu vybavenou stolem a židlemi - ideální pro relaxaci venku. 1 dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vestavěnou skříní a koupelnou. Kuchyňská linka je plně vybavena (myčka nádobí). Parkovací plocha v podzemí je vyhrazena pro každý apartmán.

Apartmán typu B1 pro 4 osoby
Dvoupokojový apartmán pro 4 osoby je zařízen vysokým standardem a skládá se z velkého obývacího prostoru: vybaveným kuchyňským koutem, velmi prostorné jídelny s rozkládacími lůžky pro 2 osoby. Z obývacího pokoje je přímý vstup na velkou terasu nebo zahradu s výhledem na přístav vybavenou stolem a židlemi - ideální pro relaxaci venku. 1 dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vestavěnou skříní a koupelnou. Kuchyňská linka je plně vybavena (myčka nádobí). Parkovací plocha v podzemí je vyhrazena pro každý apartmán.

vzdálenost od pláže

250 m

v ceně zahrnuto

spotřeba energií, ložní prádlo, plážový servis - 1 slunečník a 2 lehátka, jízdní kola k zapůjčení

cena nezahrnuje

Povinný poplatek agentuře - 50 € - platí se při příjezdu.

úklid

povinný poplatek – € 40,00 – mono, € 50,00 – bilo, € 55,00 – trilo, € 60,00 – vila, ale i tak musí klienti opustit byt čistý a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí). V opačném případě bude účtován extra poplatek.

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

vratná kauce - mimo skupiny

100 EUR

turistická taxa - osoba a noc

1 € na noc a osobu starší 12 let

ručníky

host si musí přivézt vlastní

příjezd

16-19hod

Rezervace pobytu Caorle: Residence Maestrale