Apartmány Residence Laura-B-velký - ubytování v Caorle, Itálie

Termíny

Popis objektu Caorle: Residence Laura-B-velký

popis

Nedávno zrekonstruované apartmány se nachází 150 metrů od západní pláže v Caorle, v blízkosti historického centra města. Tato rezidence se nachází v blízkosti Viale Santa Margherita, jedné z hlavních nákupních ulic v Caorle.

vybavení a služby

Dvoupokojové velké apartmány zahrnují obývací pokoj s kuchyňským koutem, patrovou rozkládací postelí, ložnice s manželskou postelí, koupelnu se sprchovým koutem. Každý apartmán je vybaven klimatizací, Sat / TV, vlastní pračkou. V apartmánech v přízemí je parkoviště vybaveno předplatným pro parkoviště Caorle (modrá zóna) a pro nejvyšší patro apartmány s vlastním parkovacím prostorem. Apartmány v 1. a 2. patře jsou vybaveny velkou zařízenou terasou se stolem a židlemi. Apartmán v přízemí-bez terasy. V budově výtah.Plážový servis je k dispozici za příplatek. Obrázky jsou orientační.

Povinné poplatky hrazeny v hotovosti na místě v den příjezdu:
Závěrečný úklid: povinný poplatek 50 EUR apartmány, 60 EUR vily. Klienti musí opustit byt čistý a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí).
Agentura vyžaduje vratnou kauci – 50 až 100 EUR za apartmán, v závislosti na typu ubytování hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu .
Turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro rok 2018, platí se v hotovosti v den příjezdu.

vzdálenost od pláže

150 metrů

v ceně zahrnuto

elektřina, plyn, voda, pračka, klimatizace.

klimatizace

ano

pračka

ano

wi-fi

ne

počet ložnic

1

patrová postel

ano

bazén

ne

parkování

ano

úklid

50 EUR

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

vratná kauce - mimo skupiny

100 EUR

ložní prádlo

10 EUR

příjezd

16-21,00

odjezd

do 10,00

Rezervace pobytu Caorle: Residence Laura-B-velký