Apartmány Residence Diapason - ubytování v Caorle, Itálie

Termíny

Popis objektu Caorle: Residence Diapason

popis

Rezidence Diapason se nachází 200 metrů od soukromé pláže, restaurace Sporting, recepce, minigolf a tenisové kurty; jen jeden kilometr od starého města. Diapason je elegantní rezidence s apartmány a bazenem obklopená zahradou, ideální pro ty, kteří chtějí mít klidnou dovolenou.

vybavení a služby

Apartmán typu B pro 4 osoby - B4
Dvoupokojové apartmány pro 4 osoby se nachází v prvním nebo druhém patře budovy. Byt se skládá se z velkého obývacího pokoje s rozkládací pohovkou (2 samostatná místa) a otevřeného kuchyňského koutu, dvoulůžkové ložnice, balkon. Klimatizace a pračka k dispozici v několika apartmánech.

Apartmán typu B pro 5 osob - B5
Dvoupokojový apartmán pro 5 osob se nachází v prvním nebo druhém patře budovy. Byt se skládá se z velkého obývacího pokoje s rozkládací pohovkou (2 samostatná místa) a otevřeného kuchyňského koutu, dvoulůžkové ložnice, balkon s výhledem na bazen. Klimatizace a pračka k dispozici v několika apartmánech.

Apartmán typu C pro 6 osob
Třípokojové apartmány pro 6 osob se nacházejí ve druhém patře budovy. Apartmány mají příjemnou terasu pro venkovní stravování. Obývací pokoj je vybaven rozkládací pohovkou - 2 oddělenými samostatnými postelemi, stolem a kuchyňským koutem; ložnice s manželskou postelí komfortní dvoulůžkový pokoj s šatní skříní. Spirálové schodiště vede k velké loftové ložnici - 2 samostatná lůžka, terasa. Klimatizace k dispozici jen v několika apartmánech.

vzdálenost od pláže

200 m

v ceně zahrnuto

• spotřeba energií

• ložní prádlo

• plážový servis - 1 slunečník a 2 lehátka

• jízdní kola k zapůjčení

• klimatizace (tam kde je k dispozici)

cena nezahrnuje

• povinný poplatek agentuře - 50 € - platí se při příjezdu

• závěrečný úklid - povinný poplatek – 40 € (studio), 50 € (dvoupokojový apartmán), 55 € (třípokojový apartmán), 60 € (vila), ale i tak musí klienti opustit byt čistý a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí). V opačném případě bude účtován extra poplatek.

• vratná kauce – 100 € (bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je v pořádku)

• pobytová taxa – zatím není určena pro tento rok (pravděpodobně 1 € na noc a osobu starší 12 let)

• ručníky – host si musí přivézt vlastní

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

příjezd

16-19hod

Rezervace pobytu Caorle: Residence Diapason