Apartmány COND. MONACO - ubytování v Bibione, Itálie

Termíny

Popis objektu Bibione: COND. MONACO

popis

Nachází se za centrálním náměstím Fontána jen 100 metrů od pláže, všechny obchody, které budete potřebovat, jsou hned vedle vás. Všechny apartmány mají klimatizaci s tepelným čerpadlem, televizí a trezorem. Budova má dvě parkovací místa a parkoviště.

vybavení a služby

APARTMÁN TYP A pro 3 + 2: zahrnuje obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby, ložnice s manželským lůžkem a lůžkem pro jednu osobu oddělená od obýváku o 2 metry vysoké zdi, koupelna se sprchovým koutem, terasu.

APARTMÁN TYP B pro 3 os + 2: zahrnuje obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, koupelna se sprchovým koutem, terasu.

APARTMÁN TYP B7 pro 5 + 2: jako typ A3 + 2, ale s další ložnicí se dvěma lůžky - zahrnuje obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, koupelna se sprchovým koutem, terasu.

APARTMÁN TYP C pro 4 + 2: skládá se z obývacího pokoje s pohovkou a postele pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice s dvěma samostatnými lůžky, koupelny se sprchovým koutem, zařízené terasy.


vzdálenost od pláže

100 metrů

v ceně zahrnuto

Ubytování, klimatizace a wifi (tam kde je k dispozici), spotřeba energií, úklid (pokud klient uklidí sám, jinak za poplatek).

cena nezahrnuje

Povinné poplatky:
Agentura vyžaduje vratnou kauci – 100 EUR/pobyt, v případě skupin je žádána kauce 300 EUR/skupinu - hradí se v hotovosti v den příjezdu.
Kauce pro Residence Eurostar, Condominio Vivaldi a objekty typu D2/E činí 150 EUR/ pobyt a 500 EUR/skupinu/pobyt.
Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu.

Turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím neznáme přesnou výši pro rok 2019
(pravděpodobně 0,75 EUR/osobu/den), platí se v hotovosti v den příjezdu.

Klienti musí opustit byt čistý a v pořádku (odmražená lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. nádobí). V opačném případě musí zaplatit za závěrečný úklid. Cena za úklid typ A: 35EUR, typ B: 45EUR, typ C: 55EUR, typ C2/D: 70 EUR, typ D2/E2: 100 EUR.

klimatizace

ano

mikrovlnka

ano

myčka

ne

wi-fi

ne

počet ložnic

1

patrová postel

ne

bazén

ne

parkování

ano

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

domácí mazlíček

40 EUR

dětská postýlka

21 EUR/týden

příjezd

17-20,00

odjezd

7-9,00

Rezervace pobytu Bibione: COND. MONACO