Apartmány COND. CORSO - ubytování v Bibione, Itálie

Termíny

Popis objektu Bibione: COND. CORSO

popis

Residence u moře v klidné lokalitě. Apartmány jsou vybaveny televizí, trezorem, velkou ledničkou s mrazícím boxem a vyhrazeným parkovacím stáním.

vybavení a služby

Apartmán typu A4 pro 4 je jednopokojový apartmán s obývacím pokojem, kuchyňským koutem a dvěma rozkládacími pohovkami, každá pro dvě osoby, koupelnou se sprchovým koutem, velkou terasou.

Apartmán typu B pro 4+2 je dvoupokojový apartmán s obývacím pokojem, kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou s lůžkem pro dvě osoby, velkou ložnicí s manželskou postelí a palandou nebo rozkládací pohovkou s lůžkem pro dvě osoby, koupelnou se sprchovým koutem, teráskou s výhledem na moře

Apartmán typu C pro 5+2 je třípokojový apartmán s obývacím pokojem s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou s lůžkem pro dvě osoby, ložnicí s manželskou postelí, malým pokojem se dvěma samostatnými lůžky, koupelnou se sprchovým koutem, velkou terasou s čelním pohledem na moře.

3-pokojový apartmán typu CFM pro 4 + 2, sestávající z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí. Ložnice se dvěma samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem, balkon s bočním výhledem na moře. Kompletně zrekonstruovaný apartmán má také mikrovlnnou troubu, pračku a myčku.


vzdálenost od pláže

50 metrů

v ceně zahrnuto

Ubytování, klimatizace a wifi (tam kde je k dispozici), spotřeba energií, úklid (pokud klient uklidí sám, jinak za poplatek).

cena nezahrnuje

Povinné poplatky:
Agentura vyžaduje vratnou kauci – 100 EUR/pobyt, v případě skupin je žádána kauce 300 EUR/skupinu - hradí se v hotovosti v den příjezdu.
Kauce pro Residence Eurostar, Condominio Vivaldi a objekty typu D2/E činí 150 EUR/ pobyt a 500 EUR/skupinu/pobyt.
Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu.

Turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím neznáme přesnou výši pro rok 2019
(pravděpodobně 0,75 EUR/osobu/den), platí se v hotovosti v den příjezdu.

Klienti musí opustit byt čistý a v pořádku (odmražená lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. nádobí). V opačném případě musí zaplatit za závěrečný úklid. Cena za úklid typ A: 35EUR, typ B: 45EUR, typ C: 55EUR, typ C2/D: 70 EUR, typ D2/E2: 100 EUR.

klimatizace

ano

mikrovlnka

ne

pračka

ano

myčka

ne

wi-fi

ne

počet ložnic

2

patrová postel

ne

bazén

ne

parkování

ano

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

domácí mazlíček

40 EUR

dětská postýlka

21 EUR/týden

příjezd

17-20,00

odjezd

7-9,00

Rezervace pobytu Bibione: COND. CORSO