Apartmány Verdemare - ubytování v Lignano, Itálie

Termíny

Popis objektu Lignano: Verdemare

popis

Komplex apartmánů, ve vzdálenosti cca 300 m od pláže a kousek od centra města Lignano Pineta a Lignano Riviera. V bezprostřední blízkosti jsou k dispozici obchody, bary, pizzerie. Nedaleko se nachází park Riviera.

vybavení a služby

B-4
Dvoupokojový apartmán pro 2-4 osoby, složený z obývacího pokoje s 1 rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyňského koutu, 1 dvoulůžkové ložnice, koupelny, terasy. Klimatizace. Obrázky jsou orientační.
A-4
Studio se 4 lůžky, složené z obývacího pokoje se 2 dvoulůžkovými pohovkami, kuchyňky, koupelny, terasy. Klimatizace. Obrázky jsou orientační.
C1-5
Třípokojový apartmán pro 3-5 osob. Obývací pokoj s 1 rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyňský kout, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 jednolůžkový pokoj, koupelna, terasa. Klimatizace. Obrázky jsou orientační.
C-5
Třípokojový apartmán pro 3-5 osob. Obývací pokoj s 1 rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyňský kout, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 jednolůžkový pokoj, koupelna, terasa. Klimatizace. Obrázky jsou orientační.

vzdálenost od pláže

300 metrů

v ceně zahrnuto

• spotřeba energií

• klimatizace (tam, kde je k dispozici)

• závěrečný úklid: úklid je zahrnut v ceně. Klienti musí opustit byt čistý a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí). V opačném případě bude účtován poplatek 36-50 EUR za úklid (dle velikosti apartmánu).

cena nezahrnuje

Povinné poplatky:

• vratná kauce: 100 až 500 EUR v závislosti na typu ubytování - hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu.

• turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro tento rok, platí se v hotovosti v den příjezdu


Nepovinné poplatky:

• ložní prádlo a ručníky nejsou zahrnuty v ceně (host si musí přivézt vlastní nebo si je zapůjčit za poplatek na místě, ručníky - 7€ a ložní prádlo - 8€ na osobu)

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

příjezd

17-20,00

odjezd

do 9,00

Rezervace pobytu Lignano: Verdemare