Apartmány Verdemare - ubytování v Lignano, Itálie

Termíny

Popis objektu Lignano: Verdemare

popis

Lignano Riviera. Elegantní rezidence vzdálená jen pár kroků od pláže a centra Lignana Riviery a Lignana Pinety, kde najdeme obchody, bary, pizzerie. V blízkosti se nachází Riviera Park o rozloze 20.000 m2 zeleně, s barem/občerstvením, dobrodružným parkem plným visutých mostů a animací. Každá bytová jednotka má k dispozici WI-FI ZDARMA, TV se satelitem, trezor - použití zdarma, 1 očíslované parkovací místo. Apartmánový dům má společnou zahradu, výtah, pračku. Topení a garáž za poplatek

vybavení a služby

Typ A – garsonka s klimatizací, velký obývací pokoj - jídelna, 1 gauč a 1 rozkládací gauč pro 2 osoby, kuchyňka, koupelna s oknem a sprchovým koutem, velká terasa se stolkem a židlemi.

Typ B- apartmán s klimatizací - obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, kuchyňský kout, velká terasa se stolkem, židlemi, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem.

Typ C - apartmán s obyvákem a 2 ložnicemi s klimatizací - obývací pokoj - jídelna, s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout s myčkou, terasa se stolkem, židlemi, 1 ložnice s manželskou postelí a terasou, 1 malá ložnice s patrovou postelí nebo jedním lůžkem, koupelna s oknem a sprchovým koutem.

Typ C24: Apartmán s obyvákem a 2 ložnicemi - poslední patro. Apartmán po KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI S NOVÝM ZAŘÍZENIM a s KLIMATIZACÍ: obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout s myčkou nádobí, prostorná terasa se stolkem a židlemi, jedna ložnice s manželskou postelí a terasou, 1 malá ložnice s patrovou postelí, koupelna s oknem a sprchovým koutem. Součástí apartmánu jsou bezpečnostní dveře, okenní sítě proti komárům, elektrické žaluzie, pračka, mikrovlnná trouba a garáž.

Obrázky jsou orientační.

Vratná kauce – 150 EUR za apartmán, v případě skupin je žádána kauce 100 EUR/osobu - hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu
Turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro rok 2019, platí se v hotovosti v den příjezdu.

vzdálenost od pláže

0 metrů

klimatizace

ano

pračka

ano

myčka

ne

wi-fi

ano

počet ložnic

2

patrová postel

ne

bazén

ne

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

vratná kauce - mimo skupiny

150 EUR

vratná kauce skupiny

100 EUR

ložní prádlo

8 EUR

ručníky

8 EUR

příjezd

16-19,00

odjezd

9-10,00

Rezervace pobytu Lignano: Verdemare