Apartmány Tre Pini - ubytování v Lignano, Itálie

Termíny

Popis objektu Lignano: Tre Pini

popis

Dům se skládá ze 4 apartmánů, 600 m od pláže, v klidné oblasti obklopené zelení Lignano Pineta a kousek od centra. Vila má velkou plně oplocenou společnou zahradu a vyhrazené parkovací místo. Všechny apartmány jsou vybaveny mikrovlnnou troubou, americkým kávovarem a trezorem.

vybavení a služby

B-4
Dvoupokojový apartmán pro 2-4 osoby, kerý se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí, kuchyňského koutu, koupelny. Společná zahrada. BEZ KLIMATIZACE.Obrázky jsou orientační.
C-5
Třépokojový apartmán pro 3-5 osob, který se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí, ložnice s jednolůžkem, malé kuchyně a koupelny. Soukromá zděná zahrada. BEZ KLIMATIZACE. Obrázky jsou orientační.
C-4
Třípokojový apartmán pro 4 osoby, který se skládá z obývacího pokoje, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 lůžky, kuchyňského koutu, koupelny. Společná zahrada. BEZ KLIMATIZACE.Obrázky jsou orientační

vzdálenost od pláže

600 metrů

v ceně zahrnuto

• spotřeba energií

• klimatizace (tam, kde je k dispozici)

• závěrečný úklid: úklid je zahrnut v ceně. Klienti musí opustit byt čistý a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí). V opačném případě bude účtován poplatek 36-50 EUR za úklid (dle velikosti apartmánu).

cena nezahrnuje

Povinné poplatky:

• vratná kauce: 100 až 500 EUR v závislosti na typu ubytování - hradí se v hotovosti v den příjezdu.
Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu.

• turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro tento rok, platí se v hotovosti v den příjezdu


Nepovinné poplatky:

• ložní prádlo a ručníky nejsou zahrnuty v ceně (host si musí přivézt vlastní nebo si je zapůjčit za poplatek na místě, ručníky - 7€ a ložní prádlo - 8€ na osobu)

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

příjezd

17-20,00

odjezd

do 9,00

Rezervace pobytu Lignano: Tre Pini