Apartmány Rubin - ubytování v Lignano, Itálie

Termíny

Popis objektu Lignano: Rubin

popis

Rekreační komplex, který se skládá ze 2 budov ve 4 patrech, který se nachází v klidné zelené oblasti cca. 250 m od pláže. Vchod s vrátnicí, výtahy, velký bazén a 1 očíslované parkoviště pro každý apartmán. Všechny apartmány mají balkon a televizor.

vybavení a služby

B-4
Dvoupokojový apartmán pro 2-4 osoby, který se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí, kuchyňského koutu, koupelny a terasy. BEZ KLIMATIZACE.Obrázky jsou orientační.
A-3
Studio se 3 lůžky, které se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem a 1 rozkládacím lůžkem, kuchyňského koutu, koupelny, terasy. BEZ KLIMATIZACE.Obrázky jsou orientační.

vzdálenost od pláže

250 metrů

v ceně zahrnuto

• spotřeba energií

• klimatizace (tam, kde je k dispozici)

• závěrečný úklid: úklid je zahrnut v ceně. Klienti musí opustit byt čistý a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí). V opačném případě bude účtován poplatek 36-50 EUR za úklid (dle velikosti apartmánu).

cena nezahrnuje

Povinné poplatky:

• vratná kauce: 100 až 500 EUR v závislosti na typu ubytování - hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu.

• turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro tento rok, platí se v hotovosti v den příjezdu


Nepovinné poplatky:

• ložní prádlo a ručníky nejsou zahrnuty v ceně (host si musí přivézt vlastní nebo si je zapůjčit za poplatek na místě, ručníky - 7€ a ložní prádlo - 8€ na osobu)

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

příjezd

17-20,00

odjezd

do 9,00

Rezervace pobytu Lignano: Rubin