Apartmány Rubin - ubytování v Lignano, Itálie

Termíny

Popis objektu Lignano: Rubin

popis

Lignano Riviera. Příjemný apartmánový komplex nedaleko pláže a blízko centra Lignana Riviery, kde najdeme obchody, supermarkety, bary, restaurace, pizzerie.
Každá bytová jednotka má k dispozici TV, trezor - použití zdarma, 1 očíslované parkovací místo nebo garáž. V objektu jsou výtahy, bazén - lehátka volně k dispozici. Bazén je v provozu od konce května do poloviny září, WI-FI zdarma u bazenu. V blízkosti leží Riviera Adventure Park o rozloze 20.000 m2 zeleně, s barem/občerstvením, dobrodružným parkem plným visutých mostů a animací.

vybavení a služby

Typ A-1 - garsonka s KLIMATIZACÍ, obývací pokoj - jídelna, kuchyňský kout, rozkládací gauč, malá terasa, koupelna s oknem a sprchovým koutem.

Typ A-2- garsonka s KLIMATIZACÍ, obývací pokoj- jídelna, rozkládací gauč a 1 rozkládací lůžko, kuchyňský kout, malá terasa, koupelna s oknem, sprchou

Typ B: Apartmán s obyvákem + 1 ložnicí. Je vybaven KLIMATIZACÍ, obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, kuchyňský kout s terasou, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou.

Obrázky jsou orientační.

Vratná kauce – 150 EUR za apartmán, v případě skupin je žádána kauce 100 EUR/osobu - hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu
Turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro rok 2019, platí se v hotovosti v den příjezdu.

vzdálenost od pláže

0 metrů

klimatizace

ano

pračka

ne

myčka

ne

wi-fi

ne

počet ložnic

1

patrová postel

ne

bazén

ano

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

vratná kauce - mimo skupiny

150 EUR

vratná kauce skupiny

100 EUR

ložní prádlo

8 EUR

ručníky

8 EUR

příjezd

16-19,00

odjezd

9-10,00

Rezervace pobytu Lignano: Rubin