Apartmány Riviera Beach - ubytování v Lignano, Itálie

Termíny

Popis objektu Lignano: Riviera Beach

popis

Moderní dvoupodlažní budova, která se nachází v klidné a zelené oblasti Riviera, cca. 400 metrů od pláže, dostupné stezkou pro pěší. Supermarket v přízemí a obchody v bezprostřední blízkosti. Centrum města Lignano Pineta je cca. 1,5 km. Apartmány se nacházejí v 1. a 2. patře a jsou moderně zařízené s terasou, klimatizací, pancéřovými dveřmi, satelitní TV, wifi, intercomem a pračkou. Jedno parkovací místo na každý apartmán.

vybavení a služby

A-4
Studiový apartmán pro 4 osoby: rozkládací pohovka pro 2 osoby, 1 palanda, kuchyňský kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

B-6
Dvoupokojový apartmán pro 4-6 osob, složený z obývacího pokoje s manželskou postelí, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 pokoje se 2 lůžky nebo patrovou postelí, kuchyňského koutu, pračky, koupelny, terasy. Obrázky jsou orientační.

C-6
Třípokojový apartmán pro 4-6 osob, který se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma lůžky nebo 2 jednolůžkových ložnic, kuchyňského koutu, pračky, koupelny, balkonu. Obrázky jsou orientační.

vzdálenost od pláže

400 metrů

v ceně zahrnuto

• spotřeba energií

• klimatizace (tam, kde je k dispozici)

• závěrečný úklid: úklid je zahrnut v ceně. Klienti musí opustit byt čistý a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí). V opačném případě bude účtován poplatek 36-50 EUR za úklid (dle velikosti apartmánu).

cena nezahrnuje

Povinné poplatky:

• vratná kauce: 100 až 500 EUR v závislosti na typu ubytování - hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu.

• turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro tento rok, platí se v hotovosti v den příjezdu


Nepovinné poplatky:

• ložní prádlo a ručníky nejsou zahrnuty v ceně (host si musí přivézt vlastní nebo si je zapůjčit za poplatek na místě, ručníky - 7€ a ložní prádlo - 8€ na osobu)

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

příjezd

17-20,00

odjezd

do 9,00

Rezervace pobytu Lignano: Riviera Beach