Apartmány Nelson - Ninoska - ubytování v Lignano, Itálie

Termíny

Popis objektu Lignano: Nelson - Ninoska

popis

Dvě dvoupodlažní vily s velkou společnou oplocenou zahradou a 1 parkovacím stáním pro každý apartmán. Vily se nacházejí 750 m od pláže a 200 m od obchodů. Dětský park v nedalekém '' Parco Hemingway ''. Apartmány jsou vybaveny TV-Sat, mikrovlnnou troubou, kávovarem, trezorem a klimatizací.

vybavení a služby

B-5
Dvoupokojový apartmán pro 3-5 osob, složený z obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkem, 1 ložnice s 1 manželskou postelí a 1 samostatnou postelí, kuchyňského koutu, koupelny, zahrady a společného grilu. Klimatizace.

vzdálenost od pláže

750 metrů

v ceně zahrnuto

• spotřeba energií

• klimatizace (tam, kde je k dispozici)

• závěrečný úklid: úklid je zahrnut v ceně. Klienti musí opustit byt čistý a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí). V opačném případě bude účtován poplatek 36-50 EUR za úklid (dle velikosti apartmánu).

cena nezahrnuje

Povinné poplatky:

• vratná kauce: 100 až 500 EUR v závislosti na typu ubytování - hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu.

• turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro tento rok, platí se v hotovosti v den příjezdu


Nepovinné poplatky:

• ložní prádlo a ručníky nejsou zahrnuty v ceně (host si musí přivézt vlastní nebo si je zapůjčit za poplatek na místě, ručníky - 7€ a ložní prádlo - 8€ na osobu)

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

příjezd

17-20,00

odjezd

do 9,00

Rezervace pobytu Lignano: Nelson - Ninoska