Apartmány Marta - ubytování v Lignano, Itálie

Termíny

Popis objektu Lignano: Marta

popis

Rekreační domy obklopené zelení se společnou zahradou, 300 m od nákupního centra a 250 m od pláže. Apartmány jsou funkčně zařízené a všechny jsou vybavené satelitní TV, mikrovlnnou troubou, kávovarem, trezorem a klimatizací.

vybavení a služby

C-6
Třípokojový apartmán pro 4-6 osob, skládá se z obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňského koutu, koupelny, terasy nebo přízemí se společnou zahradou. Obrázky jsou orientační.

vzdálenost od pláže

250 metrů

v ceně zahrnuto

• spotřeba energií

• klimatizace (tam, kde je k dispozici)

• závěrečný úklid: úklid je zahrnut v ceně. Klienti musí opustit byt čistý a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí). V opačném případě bude účtován poplatek 36-50 EUR za úklid (dle velikosti apartmánu).

cena nezahrnuje

Povinné poplatky:

• vratná kauce: 100 až 500 EUR v závislosti na typu ubytování - hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu.

• turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro tento rok, platí se v hotovosti v den příjezdu


Nepovinné poplatky:

• ložní prádlo a ručníky nejsou zahrnuty v ceně (host si musí přivézt vlastní nebo si je zapůjčit za poplatek na místě, ručníky - 7€ a ložní prádlo - 8€ na osobu)

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

příjezd

17-20,00

odjezd

do 9,00

Rezervace pobytu Lignano: Marta