Apartmány Linda - ubytování v Lignano, Itálie

Termíny

Popis objektu Lignano: Linda

popis

Lignano Pineta. Residenční komplex s 9 bytovými jednotkami vzdálený zhruba 500m od pláže a pár kroků od centra Lignana Pinety a parku Hemingway o rozloze 40.000 m2 zeleně - ideální místo pro ty, kteří hledají relax. V blízkosti se nachází Acquasplash - vodní ráj, Gulliverlandia - tématický park, Luna Park Strabilia - zábavní park s atrakcemi. V okolí najdeme obchody, bary, pizzerie.

vybavení a služby

Typ B-1p: Apartmán s obyvákem a 1 ložnicí v 1 patře. Rezidence má osvětlenou zahradu. Každá bytová jednotka má k dispozici TV-Sat, KLIMATIZACI, WI-FI zdarma, 1 trezor a 1 parkovací místo. Typ B: první patro - obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, kuchyňský kout, chladnička s mrazničkou, ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, koupelna se sprchou, terasa se stolkem a židlemi.

Typ B-pt: Apartmán s obyvákem a 1 ložnicí v přízemí. Rezidence má osvětlenou zahradu.Každá bytová jednotka má k dispozici TV-Sat, KLIMATIZACI, WI-FI zdarma, 1 trezor a 1 parkovací místo. Typ B přízemí - obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, kuchyňský kout, jedna ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, chladnička s mrazničkou, koupelna se sprchou, soukromá, oplocená zahrádka se stolkem, židlemi a lehátky k opalování.

Typ C: Apartmán s obyvákem a 2 ložnicemi. Rezidence má osvětlenou zahradu.Každá bytová jednotka má k dispozici TV-Sat, KLIMATIZACI, WI-FI zdarma, 1 trezor a 1 parkovací místo.
Typ C - obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč pro dvě osoby, kuchyňský kout, chladnička s mrazničkou, jedna ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, terasa se stolkem, židlemi a lehátky k opalování, soukromá, oplocená zahrádka.

Obrázky jsou orientační.

Vratná kauce – 150 EUR za apartmán, v případě skupin je žádána kauce 100 EUR/osobu - hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu

Turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro rok 2019, platí se v hotovosti v den příjezdu.

vzdálenost od pláže

500 metrů

klimatizace

ano

pračka

ne

myčka

ne

wi-fi

ano

počet ložnic

2

patrová postel

ne

bazén

ne

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

vratná kauce - mimo skupiny

150 EUR

vratná kauce skupiny

100 EUR

ložní prádlo

8 EUR

ručníky

8 EUR

příjezd

16-19,00

odjezd

9-10,00

Rezervace pobytu Lignano: Linda