Apartmány Lara - ubytování v Lignano, Itálie

Termíny

Popis objektu Lignano: Lara

popis

Vila sestávající ze 7 apartmánů v přízemí a v 1. patře, obklopena zelení, v klidné oblasti cca 900 m od pláže. Jednoduše zařízené apartmány, všechny s terasou. Velká zahrada a soukromé parkoviště.

vybavení a služby

B-4
Dvoupokojový apartmán pro 3-4 osoby, který se skládá z obývacího pokoje s jednolůžkovým gaučem, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatné postele, kuchyňského koutu, koupelny, balkonu. Společná zahrada a krb. Klimatizace. Obrázky jsou orientační.
C1-6
Třípokojový apartmán pro 5-6 osob se skládá z obývacího pokoje s jedním lůžkem, 1 ložnice s 1 odděleným lůžkem, 1 ložnice s patrovou postelí, kuchyňského koutu, koupelny, balkonu. Společná zahrada a krb. Klimatizace. Obrázky jsou orientační.
C-6
Třípokojový apartmán pro 5-6 osob, sestávající z obývacího pokoje s jedním lůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se třemi samostatnými lůžky, kuchyňského koutu, koupelny, balkonu. Společná zahrada a krb. Klimatizace. Obrázky jsou orientační.

vzdálenost od pláže

900 metrů

v ceně zahrnuto

• spotřeba energií

• klimatizace (tam, kde je k dispozici)

• závěrečný úklid: úklid je zahrnut v ceně. Klienti musí opustit byt čistý a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí). V opačném případě bude účtován poplatek 36-50 EUR za úklid (dle velikosti apartmánu).

cena nezahrnuje

Povinné poplatky:

• vratná kauce: 100 až 500 EUR v závislosti na typu ubytování - hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu.

• turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro tento rok, platí se v hotovosti v den příjezdu


Nepovinné poplatky:

• ložní prádlo a ručníky nejsou zahrnuty v ceně (host si musí přivézt vlastní nebo si je zapůjčit za poplatek na místě, ručníky - 7€ a ložní prádlo - 8€ na osobu)

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

příjezd

17-20,00

odjezd

do 9,00

Rezervace pobytu Lignano: Lara