Apartmány La Meridiana - ubytování v Lignano, Itálie

Termíny

Popis objektu Lignano: La Meridiana

popis

Moderní 4-podlažní komplex s výtahem, pouhých 50 m od moře a 250 m od obchodního prostoru. Park se stromy pro dospělé a děti. Možnost parkování v blízkosti.

vybavení a služby

B-4
Dvoupokojové apartmá pro 2-4 osoby, které se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím dvojlůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí, kuchyňského koutu, koupelny, balkonu. BEZ KLIMATIZACE.Obrázky jsou orientační.
B-6
Dvoupokojový apartmán na 3 podlažích se 4-6 lůžky, který se skládá z 1 dvoulůžkové ložnice, koupelny, terasy v přízemí, obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyňkou, terasou v patře, neprůchozího pokoje s 1 palandou v mezipatře. BEZ KLIMATIZACE.Obrázky jsou orientační.
A-3
Studio se 3 lůžky, složené z obývacího pokoje s 1 rozkládacím dvoulůžkovým gaučem a 1 rozkládacím lůžkem, kuchyňského koutu, koupelny, terasy. BEZ KLIMATIZACE. Obrázky jsou orientační.
C-6
Třípokojový apartmán pro 4-6 osob, který se skládá z obývacího pokoje s dvoulůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky, kuchyňského koutu, koupelny, velké terasy. BEZ KLIMATIZACE. Obrázky jsou orientační.

vzdálenost od pláže

50 metrů

v ceně zahrnuto

• spotřeba energií

• klimatizace (tam, kde je k dispozici)

• závěrečný úklid: úklid je zahrnut v ceně. Klienti musí opustit byt čistý a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí). V opačném případě bude účtován poplatek 36-50 EUR za úklid (dle velikosti apartmánu).

cena nezahrnuje

Povinné poplatky:

• vratná kauce: 100 až 500 EUR v závislosti na typu ubytování - hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu.

• turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro tento rok, platí se v hotovosti v den příjezdu


Nepovinné poplatky:

• ložní prádlo a ručníky nejsou zahrnuty v ceně (host si musí přivézt vlastní nebo si je zapůjčit za poplatek na místě, ručníky - 7€ a ložní prádlo - 8€ na osobu)

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

příjezd

17-20,00

odjezd

do 9,00

Rezervace pobytu Lignano: La Meridiana