Apartmány Gardenia - ubytování v Lignano, Itálie

Termíny

Popis objektu Lignano: Gardenia

popis

Lignano Riviera. Příjemný aparmánový komplex ležící přibližně 200 metrů od pláže a jen pár kroků od centra Lignano Riviera, kde naleznete celou řadu obchodů, barů, zmrzlináren, pizzerií a restaurací. Nedaleko se nachází také rozlehlý Riviera Park o rozloze 20.000 m2 zeleně, s barem/občerstvením, dobrodružným parkem plným visutých mostů a animací.

vybavení a služby

Apartmán (obyvák + 2 ložnice) je vybaven televizorem, pračkou a trezorem, který je k využití zdarma. Klienti mají k dispozici bazén a zahradu, které jsou součástí komplexu. BAZÉN JE OTEVŘEN OD KONCE KVĚTNA DO PŮLKY ZÁŘÍ. Parkovací místa jsou omezena. V komplexu jsou výtahy.

Typ C: obývací pokoj – jídelna s rozkládacím gaučem, terasa vybavená zahradním nábytkem – stůl a židle, kuchyňka s lednicí s mrazákem, 1 ložnice s manželskou postelí a stropním větrákem, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky se stropním větrákem, koupelna se sprchou (závěs), WC, koupelna se sprchovým koutem, WC. BEZ KLIMATIZACE.

Vratná kauce – 150 EUR za apartmán, v případě skupin je žádána kauce 100 EUR/osobu - hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu

Turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro rok 2019, platí se v hotovosti v den příjezdu.

vzdálenost od pláže

200 metrů

klimatizace

ne

pračka

ano

myčka

ne

wi-fi

ne

počet ložnic

2

patrová postel

ne

bazén

ano

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

vratná kauce - mimo skupiny

150 EUR

vratná kauce skupiny

100 EUR

ložní prádlo

8 EUR

ručníky

8 EUR

příjezd

16-19,00

odjezd

9-10,00

Rezervace pobytu Lignano: Gardenia