Apartmány Fungo - ubytování v Lignano, Itálie

Termíny

Popis objektu Lignano: Fungo

popis

Útulná a moderní rezidence na dvou podlažích, která se nachází v klidné a zelené oblasti v Lignano Pineta cca 600 m od pláže. Skládá se z 18 apartmánů, jednoduše zařízených, všechny s terasou, intercomem a TV. Velká společná zahrada a 1 očíslované parkoviště pro každý apartmán.

vybavení a služby

C-5
Třípokojový apartmán pro 4-5 osob, složený z obývacího pokoje s jedním lůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s patrovou postelí, kuchyňského koutu, koupelny, balkonu. Klimatizace.

vzdálenost od pláže

600 metrů

v ceně zahrnuto

• spotřeba energií

• klimatizace (tam, kde je k dispozici)

• závěrečný úklid: úklid je zahrnut v ceně. Klienti musí opustit byt čistý a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí). V opačném případě bude účtován poplatek 36-50 EUR za úklid (dle velikosti apartmánu).

cena nezahrnuje

Povinné poplatky:

• vratná kauce: 100 až 500 EUR v závislosti na typu ubytování - hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu.

• turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro tento rok, platí se v hotovosti v den příjezdu


Nepovinné poplatky:

• ložní prádlo a ručníky nejsou zahrnuty v ceně (host si musí přivézt vlastní nebo si je zapůjčit za poplatek na místě, ručníky - 7€ a ložní prádlo - 8€ na osobu)

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

příjezd

17-20,00

odjezd

do 9,00

Rezervace pobytu Lignano: Fungo