Apartmány Estate - ubytování v Lignano, Itálie

Termíny

Popis objektu Lignano: Estate

popis

Moderní budova se nachází v zeleni Riviera, cca. 500 m od pláže, dosažitelné také přes pěší stezky uprostřed borového lesa. Skládá se z 10 apartmánů, které se nacházejí na přízemí nebo v prvním patře. Parkovací plocha je společná. Supermarket a obchody v bezprostřední blízkosti.

vybavení a služby

B-4
Dvoupokojové apartmá pro 2-4 osoby, které se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí a koupelnou, kuchyňského koutu, pračky, dvou malých teras. Klimatizace. Obrázky jsou orientační.
C-5
Třípokojový apartmán pro 5 osob, který se skládá z obývacího pokoje, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, kuchyňského koutu, pračky, 2 koupelen a 2 teras. BEZ KLIMATIZACE. Obrázky jsou orientační.

vzdálenost od pláže

500 metrů

v ceně zahrnuto

• spotřeba energií

• klimatizace (tam, kde je k dispozici)

• závěrečný úklid: úklid je zahrnut v ceně. Klienti musí opustit byt čistý a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí). V opačném případě bude účtován poplatek 36-50 EUR za úklid (dle velikosti apartmánu).

cena nezahrnuje

Povinné poplatky:

• vratná kauce: 100 až 500 EUR v závislosti na typu ubytování - hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu.

• turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro tento rok, platí se v hotovosti v den příjezdu


Nepovinné poplatky:

• ložní prádlo a ručníky nejsou zahrnuty v ceně (host si musí přivézt vlastní nebo si je zapůjčit za poplatek na místě, ručníky - 7€ a ložní prádlo - 8€ na osobu)

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

příjezd

17-20,00

odjezd

do 9,00

Rezervace pobytu Lignano: Estate