Apartmány Elisabeth - ubytování v Lignano, Itálie

Termíny

Popis objektu Lignano: Elisabeth

popis

Pěkný rodinný dům sestávající z 8 apartmánů. Ponořený do zeleně borového lesa, pár kroků od obchodů a služeb a asi 850 metrů od pláže. Společná zeleň vybavená venkovním krbem a bazénem. Moderně zařízené apartmány mají satelitní TV, trezor, mikrovlnku a parkovací místo v exkluzivním využití pro každý apartmán.

vybavení a služby

B-4
Dvoupokojový apartmán pro 3-4 osoby, který se skládá z obývacího pokoje s 1 lůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatnou postelí, kuchyňského koutu, koupelny, balkonu. BEZ KLIMATIZACE. Obrázky jsou orientační.
B-5
Dvoupokojový apartmán pro 3-5 osob, který se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, kuchyňského koutu, pračky, koupelny a balkonu. BEZ KLIMATIZACE. Obrázky jsou orientační.
A-3
Studio se 3 lůžky, které se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím gaučem, výklenku s 2 samostatnými lůžky, které lze spojit, kuchyňského koutu, koupelny, malé terasy. BEZ KLIMATIZACE. Obrázky jsou orientační.
C-6
Třípokojový apartmán pro 5-6 osob, který se skládá z obývacího pokoje s jednolůžkovým gaučem, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 samostatnými postelemi, kuchyňského koutu, pračky, koupelny, balkonu. BEZ KLIMATIZACE. Obrázky jsou orientační.
C-7
Třípokojový apartmán pro 5-7 osob, který se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkem, 2 ložnic s manželskou postelí a 1 samostatné postele, kuchyňského koutu, pračky, koupelny, balkonu. BEZ KLIMATIZACE. Obrázky jsou orientační.

vzdálenost od pláže

850 metrů

v ceně zahrnuto

• spotřeba energií

• klimatizace (tam, kde je k dispozici)

• závěrečný úklid: úklid je zahrnut v ceně. Klienti musí opustit byt čistý a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí). V opačném případě bude účtován poplatek 36-50 EUR za úklid (dle velikosti apartmánu).

cena nezahrnuje

Povinné poplatky:

• vratná kauce: 100 až 500 EUR v závislosti na typu ubytování - hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu.

• turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro tento rok, platí se v hotovosti v den příjezdu


Nepovinné poplatky:

• ložní prádlo a ručníky nejsou zahrnuty v ceně (host si musí přivézt vlastní nebo si je zapůjčit za poplatek na místě, ručníky - 7€ a ložní prádlo - 8€ na osobu)

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

příjezd

17-20,00

odjezd

do 9,00

Rezervace pobytu Lignano: Elisabeth