Apartmány Dei Fiori - ubytování v Lignano, Itálie

Termíny

Popis objektu Lignano: Dei Fiori

popis

Nově postavený dům skládájící se ze 6 apartmánů. Nachází se v zeleni a v blízkosti centra cca. 700 m od pláže. Gymnastická dráha a hry pro děti v nedalekém parku. Uzavřená společná zahrada. Apartmány jsou funkčně zařízené a vybavené terasou a TV

vybavení a služby

B-5
Dvoupokojové apartmá pro 3-5 osob, které se skládá z obývacího pokoje s dvoulůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatnou postelí, kuchyňského koutu, koupelny, balkonu.BEZ KLIMATIZACE. Obrázky jsou orientační.
A-3
Studio pro 3 osoby, složené z obývacího pokoje s 1 samostatným rozkládacím gaučem a 1 rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňským koutem, koupelnou, terasou. BEZ KLIMATIZACE. Obrázky jsou orientační.

vzdálenost od pláže

700 metrů

v ceně zahrnuto

• spotřeba energií

• klimatizace (tam, kde je k dispozici)

• závěrečný úklid: úklid je zahrnut v ceně. Klienti musí opustit byt čistý a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí). V opačném případě bude účtován poplatek 36-50 EUR za úklid (dle velikosti apartmánu).

cena nezahrnuje

Povinné poplatky:

• vratná kauce: 100 až 500 EUR v závislosti na typu ubytování - hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu.

• turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro tento rok, platí se v hotovosti v den příjezdu


Nepovinné poplatky:

• ložní prádlo a ručníky nejsou zahrnuty v ceně (host si musí přivézt vlastní nebo si je zapůjčit za poplatek na místě, ručníky - 7€ a ložní prádlo - 8€ na osobu)

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

příjezd

17-20,00

odjezd

do 9,00

Rezervace pobytu Lignano: Dei Fiori