Apartmány Burchiello - ubytování v Lignano, Itálie

Termíny

Popis objektu Lignano: Burchiello

popis

Samostatné řadové domy, cca 600 m od pláže. Dětský park v nedalekém '' Parco Hemingway ''. Apartmány na 3 podlažích s vnitřním schodištěm, soukromou zahradou a bazénem pro dospělé i děti, 1 očíslované parkovací místo pro každý apartmán. Moderně a pohodlně zařízené apartmány s terasou, TV a venkovním grilem.

vybavení a služby

C-6
Třípokojový apartmán pro 5-6 osob, na 3 podlažích, složený z přízemí: obývací pokoj s 1 samostatným rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, pračka, venkovní gril, zahrada. 1. patro: 1 ložnice s manželskou postelí, koupelna, malá terasa. 2. patro: podkroví se 3 samostatnými lůžky, malá terasa.

vzdálenost od pláže

600 metrů

v ceně zahrnuto

• spotřeba energií

• klimatizace (tam, kde je k dispozici)

• závěrečný úklid: úklid je zahrnut v ceně. Klienti musí opustit byt čistý a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí). V opačném případě bude účtován poplatek 36-50 EUR za úklid (dle velikosti apartmánu).

cena nezahrnuje

Povinné poplatky:

• vratná kauce: 100 až 500 EUR v závislosti na typu ubytování - hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu.

• turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro tento rok, platí se v hotovosti v den příjezdu


Nepovinné poplatky:

• ložní prádlo a ručníky nejsou zahrnuty v ceně (host si musí přivézt vlastní nebo si je zapůjčit za poplatek na místě, ručníky - 7€ a ložní prádlo - 8€ na osobu)

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

příjezd

17-20,00

odjezd

do 9,00

Rezervace pobytu Lignano: Burchiello