Apartmány Annamaria - ubytování v Lignano, Itálie

Termíny

Popis objektu Lignano: Annamaria

popis

Lignano Pineta. Rezidence se 6 apartmány v honosné části Lignana a vzdálená zhruba 200m od pláže a několik kroků od centra Lignana Pinety a parku Hemingway - o rozloze 40.000 m2. V blízkosti naleznete obchody, supermarkety, bary, pizzerie. Nedaleko je nový olympijský bazén, Acquasplash - vodní ráj, Gulliverlandia – tématický park a Luna Park Strabilia- zábavní park s atrakcemi.

vybavení a služby

Apartmán C v přízemí s obyvákem a 2 ložnicemi. V domě je k dispozici pračka. Každý apartmán má k dispozici TV se satelitním příjmem, myčku nádobí, KLIMATIZACI, WI-FI zdarma, trezor - použití zdarma, číslované parkovací místo. Prostorná, oplocená zahrada je vhodná k dětským hrám.
Typ C - přízemí- terasa se zahradním nábytkem - stolek a židle, obývací pokoj - jídelna s kuchyňským koutem, lednicí a mrazákem, rozkládací pohovka, ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou.

Apartmán D s obyvákem a 3 ložnicemi. V domě je k dispozici pračka. Každý apartmán má k dispozici TV se satelitním příjmem, myčku nádobí, KLIMATIZACI, WI-FI zdarma, trezor - použití zdarma, číslované parkovací místo. Prostorná, oplocená zahrada je vhodná k dětským hrám.
Typ D - první nebo druhé patro - obývací pokoj - jídelna, kuchyňský kout, lednice s mrazákem, rozkládací pohovka, malá terasa. Jedna ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, 1 koupelna se sprchovým koutem, 1 koupelna se sprchovým koutem a vanou.


Obrázky jsou orientační.

Vratná kauce – 150 EUR za apartmán, v případě skupin je žádána kauce 100 EUR/osobu - hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu
Turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro rok 2019, platí se v hotovosti v den příjezdu.

vzdálenost od pláže

200 metrů

klimatizace

ano

myčka

ano

wi-fi

ano

počet ložnic

3

patrová postel

ne

bazén

ne

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

vratná kauce - mimo skupiny

150 EUR

vratná kauce skupiny

100 EUR

ložní prádlo

8 EUR

ručníky

8 EUR

příjezd

16-19,00

odjezd

9-10,00

Rezervace pobytu Lignano: Annamaria