Apartmány Althea - ubytování v Lignano, Itálie

Termíny

Popis objektu Lignano: Althea

popis

Útulný turistický komplex na 5 podlažích s výtahem, bazény pro dospělé a děti. Obklopen zelení nedaleko přístavu Marina Uno, 550 m od pláže a 300 m od obchodní oblasti. Všechny apartmány jsou vybaveny televizí a klimatizací.

vybavení a služby

B-5
Dvoupokojové apartmá pro 2-4 osoby, které se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí, kuchyňského koutu, koupelny a balkonu. Kliatizace. Obrázky jsou orientační.
B-4
Dvoupokojové apartmá pro 2-4 osoby, které se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí, kuchyňského koutu, koupelny a balkonu. Klimatizace. Obrázky jsou orientační.

vzdálenost od pláže

550 metrů

v ceně zahrnuto

• spotřeba energií

• klimatizace (tam, kde je k dispozici)

• závěrečný úklid: úklid je zahrnut v ceně. Klienti musí opustit byt čistý a v pořádku (odmražená, vymytá a vypnutá lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. umytí nádobí). V opačném případě bude účtován poplatek 36-50 EUR za úklid (dle velikosti apartmánu).

cena nezahrnuje

Povinné poplatky:

• vratná kauce: 100 až 500 EUR v závislosti na typu ubytování - hradí se v hotovosti v den příjezdu. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu.

• turistická daň není zahrnutá v ceně – zatím není stanovena pro tento rok, platí se v hotovosti v den příjezdu


Nepovinné poplatky:

• ložní prádlo a ručníky nejsou zahrnuty v ceně (host si musí přivézt vlastní nebo si je zapůjčit za poplatek na místě, ručníky - 7€ a ložní prádlo - 8€ na osobu)

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

příjezd

17-20,00

odjezd

do 9,00

Rezervace pobytu Lignano: Althea