Apartmány Luca - ubytování v Grado, Itálie

Termíny

Popis objektu Grado: Luca

popis

Apartmány se nacházejí v domě s výtahem v blízkosti termálních lázní.
Cena všech apartmánů typu B je stejná.

vybavení a služby

Bilo7 - Byt se nachází v přízemí domu. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí, koupelny se sprchovým koutem, pračky, TV, dvora, klimatizace. Parkování na dotaz, placené parkovné 10 EUR/den , parkování v garáži 15 EUR/den.

Bilo8 : Byt se nachází v přízemí. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí, koupelny se sprchovým koutem, pračky, tv, nádvoří, parkoviště, klimatizace.

Bilo11: Byt se nachází v 1. patře. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, dvoulůžkové ložnice, koupelny se sprchovým koutem, pračky, tv, klimatizace, velký balkon, garáž.

Bilo32: Byt se nachází v 1. patře domu s výtahem v blízkosti termálních lázní. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí, koupelny se sprchovým koutem a oknem, pračky, myčky nádobí, klimatizace, velkého balkonu, garáže.

Bilo35: Byt se nachází ve druhém patře. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyní a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí, koupelny se sprchou, pračky, myčky nádobí, velkého balkonu. Parkování na dotaz, placené parkovné 10 EUR/den , parkování v garáži 15 EUR/den.

vzdálenost od pláže

100 metrů

v ceně zahrnuto

Pronájem apartmánu

cena nezahrnuje

Povinné poplatky (hrazené na místě v den příjezdu v hotovosti):

Spotřeba energií + klimatizace (tam kde je) 55 € (apartmán s jednou ložnicí) / 70 € (dvoupokojový)

Turistická daň – zatím není stanovena pro tento rok

Vratná kauce – 100 EUR za pobyt. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu.

Závěrečný úklid: Klienti musí opustit byt čistý a v pořádku (odmražená lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. nádobí). V opačném případě musí zaplatit za závěrečný úklid. Cena za úklid 50 EUR (apartmán s jednou ložnicí) / 60 EUR (dvoupokojový)

Hosté si musí dovést vlastní povlečení, ručníky, utěrky - jinak za poplatek (na vyžádání týden dopředu) 10 EUR/osobu

Domácí mazlíčky se musí nahlásit předem. Musí být povoleni agenturou ! V tomto případě se závěrečný úklid musí zaplatit (v ceně úklidu není mytí nádobí a úklid odpadků). Cena 50/60 EUR dle velikosti apartmánu.

Parkování je v ceně pouze u apartmánů, kde je to přesně uvedeno. V ostatních případech záleží na dostupnosti. Kde není parkování, je možné si jej objednat - cena za parkování za 1 auto - 10 EUR/den, cena za garáž 15,-EUR/den.

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

příjezd

16-19,00

odjezd

do 10,00

Rezervace pobytu Grado: Luca