Apartmány Costa Azzurra - ubytování v Grado, Itálie

Termíny

Popis objektu Grado: Costa Azzurra

popis

Apartmány se nacházejí v novém domě s výtahem, který se nachází v blízkosti volné pláže.

vybavení a služby

Bilo A3+A5 :Byt se nachází v přízemí. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí, koupelny se sprchovým koutem, pračky, myčky nádobí, klimatizace, TV. V bytě je malá soukromá zahrada a parkovací místo v podzemí.

Bilo A6: Byt se nachází v přízemí. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, dvoulůžkového pokoje, koupelny se sprchovým koutem, pračky, myčky nádobí, klimatizace, TV. V bytě je malá soukromá zahrada.Parkování na dotaz, placené parkovné 10 EUR/den , parkování v garáži 15 EUR/den.

Bilo A9: Byt se nachází v přízemí. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí, koupelny se sprchovým koutem, pračky, myčky nádobí, klimatizace, TV. V bytě je malá soukromá zahrada a parkovací místo v podzemí. Obrázky jsou orientační.

Bilo A17, B16: Byt se nachází v prvním patře. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, koupelny se sprchou, pračky, tv, klimatizace, velkého balkonu s výhledem na moře, garáže

Bilo B21 , B22: Byt se nachází ve druhém patře. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí, koupelny se sprchou, pračka, tv, klimatizace, velký balkon, garáž

Bilo C7, C8, C9, C15, C17: Byt se nachází v prvním patře. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí, koupelny se sprchovým koutem, pračky, myčky nádobí, tv, mikrovlnná trouba, klimatizace, velký balkon s výhledem na moře, garáž

Bilo D9: Apartmán se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, koupelny a malé zahrady. V bytě je pračka, myčka, klimatizace. Parkování na dotaz, placené parkovné 10 EUR/den , parkování v garáži 15 EUR/den.

Bilo D34: Byt ve druhém patře s výtahem, skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice, koupelny se sprchou, terasy s výhledem na lagunu; s klimatizací, mikrovlnnou troubou, posezením, TV, myčkou a myčkou nádobí.Parkování na dotaz, placené parkovné 10 EUR/den , parkování v garáži 15 EUR/den.

Bilo D45: Byt ve třetím patře s výtahem se skládá ze dvou úrovní: na první úrovni: vchod, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem a velká terasa s výhledem na lagunu; na druhé úrovni: ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem a dvě terasy s výhledem na lagunu. S klimatizací, myčkou, myčkou, TV, troubou, mikrovlnnou troubou a garáží.Zvířata nejsou povolena.

Parkování na dotaz, placené parkovné 10 EUR/den , parkování v garáži 15 EUR/den.


vzdálenost od pláže

100 metrů

v ceně zahrnuto

Pronájem apartmánu

cena nezahrnuje

Povinné poplatky (hrazené na místě v den příjezdu v hotovosti):

Spotřeba energií + klimatizace (tam kde je) 55 € (apartmán s jednou ložnicí) / 70 € (dvoupokojový)

Turistická daň – zatím není stanovena pro tento rok

Vratná kauce – 100 EUR za pobyt. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu.

Závěrečný úklid: Klienti musí opustit byt čistý a v pořádku (odmražená lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. nádobí). V opačném případě musí zaplatit za závěrečný úklid. Cena za úklid 50 EUR (apartmán s jednou ložnicí) / 60 EUR (dvoupokojový)

Hosté si musí dovést vlastní povlečení, ručníky, utěrky - jinak za poplatek (na vyžádání týden dopředu) 10 EUR/osobu

Domácí mazlíčky se musí nahlásit předem. Musí být povoleni agenturou ! V tomto případě se závěrečný úklid musí zaplatit (v ceně úklidu není mytí nádobí a úklid odpadků). Cena 50/60 EUR dle velikosti apartmánu.

Parkování je v ceně pouze u apartmánů, kde je to přesně uvedeno. V ostatních případech záleží na dostupnosti. Kde není parkování, je možné si jej objednat - cena za parkování za 1 auto - 10 EUR/den, cena za garáž 15,-EUR/den.

záloha při rezervaci

30 procent

doplatek 45 dnů před nástupem

70 procent

příjezd

16-19,00

odjezd

do 10,00

Rezervace pobytu Grado: Costa Azzurra