Val di Sole: Sole Alto

Termíny

Popis objektu Val di Sole: Sole Alto

popis

Residence Sole Alto, s apartmány pro 2-6 osob, leží přímo mezi dvěma sjezdovkami lyžařské lokality Marilleva – Folgarida – na jedné straně červená sjezdovka Panciana a na druhé straně černá sjezdovka Orti. Z residence je přímý vstup na sjezdovku tzv. ‘’s lyžemi na nohou’’ – první lyžařský vlek se nachází ve vzdálenosti 200-300 m po sjezdovce. Do centra Marillevy 1400 je možné se dostat pouze po silnici – cca 1 km. V létě je residence obklopena zelenými lesy a loukami s překrásným výhledem na celé Val di Sole a okolní horské masívy.

vybavení a služby

Apartmán A pro 2 osoby
Studiový apartmán pro 2 osoby – jedna místnost s malým kuchyňským koutem – jídelní stůl, rozkládací pohovka pro 2 osoby, popř. jedno lůžko s dalším vysouvacím lůžkem, některé apartmány mají navíc rozkládací křeslo popř. další jednolůžko. Koupelna.

Apartmán A1 pro 3-4 osoby
Studiový apartmán pro 3-4 osoby – jediná místnost s kuchyňským koutem – jídelní stůl, rozkládací pohovka pro 2 osoby anebo jednolůžko s dalším vysouvacím lůžkem, patrová postel většinou částečně oddělena od místnosti dřevenou zástěnou. Koupelna, některé apartmány s balkonem.

Apartmán B pro 2-4 osoby
Dvoupokojový apartmán s obývacím pokojem a kuchyňským koutem s jednou samostatnou výsuvnou postelí, oddělený prostor s manželskou postelí, patrová postel, koupelna s vanou nebo sprchou. Rozložení apartmánu se může lišit.

Apartmán B1 pro 4-6 osob
Dvoupokojový apartmán pro 5 – 6 osob – obývací část s kuchyňským koutem, jídelní stůl, dvě jednolůžka s dalším vysouvacím lůžkem, místnost s manželskou postelí, pokoje částečně odděleny dřevenou zástěnou, či nábytkem, koupelna. Rozložení apartmánu se může lišit.

vzdálenost od sjezdovky

50m

v ceně zahrnuto

spotřeby energií, vody a topení

úklid

závěrečný úklid není zahrnut v ceně, poplatek se platí při příjezdu v hotovosti: studiové apartmány 40 €, dvoupokojové apartmány 50 €, třípokojové a čtyřpokojové apartmány 60 €. I přes to klienti musí opustit apartmán čistý a v pořádku (odmražená lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. nádobí). Agentura si může navíc účtovat 50 € za neuklizený kuchyňský kout a nevynesené odpadky.

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

domácí mazlíček

ne

vratná kauce - mimo skupiny

100 EUR - platí se při příjezdu

turistická taxa - osoba a noc

povinný poplatek 0,7 EUR na osobu (starší 14 let) a noc - platí se při příjezdu

ložní prádlo

host si musí přivézt vlastní, včetně utěrky na nádobí nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek - ložní prádlo 8,00 euro na osobu/set, ručníky 7,00 euro na osobu/set

ručníky

host si musí přivézt vlastní, včetně utěrky na nádobí nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek - ložní prádlo 8,00 euro na osobu/set, ručníky 7,00 euro na osobu/set

příjezd

16-19hod

odjezd

do 9:30hod

Rezervace pobytu Val di Sole: Sole Alto