Val di Sole: Residence La Baita

Termíny

Popis objektu Val di Sole: Residence La Baita

popis

Rezidence se 4 apartmány pro 4-5 osob se nachází v centru obce Folgarida, jen pár kroků od centra a od lanovky Folgarida. Malá rezidence s vnějším schodištěm, všechny apartmány mají balkon a garáže. Nutné parkovat v garáži, cena 50 € na auto/týden.

vybavení a služby

Apartmán B pro 2-4 osoby
Dvoupokojový apartmán pro 4 osoby: dvoulůžkový pokoj, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Koupelna a kuchyňský kout.

Apartmán B1 pro 2-4 osoby
Dvoupokojový apartmán ve třetím patře: dvoulůžkový pokoj, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Koupelna a kuchyňský kout. Balkón.

Apartmán B2 pro 2-4 osoby
Dvoupokojový apartmán ve třetím patře: dvoulůžkový pokoj, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Koupelna a kuchyňský kout. Balkón.

Apartmán C pro 3-5 osob
Třípokojový apartmán, jeden pokoj s manželskou postelí, druhý pokoj s jednou samostatnou postelí. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelním stolem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Balkón.

vzdálenost od sjezdovky

100 m

v ceně zahrnuto

spotřeby energií, vody a topení

cena nezahrnuje

povinný poplatek agentuře 40 € apartmán typu C a 90 € apartmán typu B

závěrečný úklid - host si musí uklidit sám, v opačném případě - studiové apartmány 40 €, dvoupokojové apartmány 45 €, třípokojové apartmány 50 €, třípokojové apartmány s 2 toaletami a čtyřpokojové apartmány 70 €

turistická taxa - povinný poplatek

vratná záloha - 100 €

ručníky a ložní prádlo - host si musí přivézt vlastní nebo si zapůjčit na místě za poplatek 15 EUR/osobu (ložní prádlo a ručníky)

parkování

ano, za poplatek - povinné

záloha při rezervaci

50%

doplatek 45 dnů před nástupem

50%

příjezd

od 17hod

odjezd

do 10hod

Rezervace pobytu Val di Sole: Residence La Baita