Val di Sole: Residence Brenta

Termíny

Popis objektu Val di Sole: Residence Brenta

popis

Apartmány pro 2-6 osob se nachází v malé rezidenci v obci Folgarida, 15 minut pěšky od centra. Zastávka ski busu před domem, 70 m od sjezdovky. Všechny apartmány mají balkon nebo přístup na společnou terasu. Možnost parkování v garáži.

vybavení a služby

Apartmán B pro 4-6 osob
Dvoupokojový apartmán pro 4-6 osob: ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a výklenkem na patrovou postel. Kuchyňský kout s jídelním stolem, koupelna. Balkon, možnost parkování v garáži.

Apartmán B1 pro 2-4 osoby
Malý apartmán pro 2-4 osoby s jednou ložnicí s manželskou postelí a obývacím pokojem s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, koupelna, balkon.

Apartmán C pro 4-6 osob
Třípokojový apartmán pro 4-6 osob v přízemí. Apartmán se skládá z obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, kuchyňka, ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí, koupelna, garáž. Přístup z obývacího pokoje na terasu.

Apartmán C1 pro 4-6 osob
Dvoupokojový apartmán pro 4-6 osob s balkonem. Ložnice s manželskou postelí a malý pokoj s patrovou postelí. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovka pro 2 osoby. Koupelna se sprchou. Parkování v garáži.

vzdálenost od sjezdovky

70 m

v ceně zahrnuto

spotřeby energií, vody a topení

cena nezahrnuje

povinný poplatek agentuře 40 €, ubytování v apartmánu B poplatek 90 €.

závěrečný úklid - host si musí uklidit sám, v opačném případě - studiové apartmány 40 €, dvoupokojové apartmány 45 €, třípokojové apartmány 50 €, třípokojové apartmány s 2 toaletami a čtyřpokojové apartmány 70 €

turistická taxa - povinný poplatek

vratná záloha - 100 €

ručníky a ložní prádlo - host si musí přivézt vlastní nebo si zapůjčit na místě za poplatek 15 EUR/osobu (ložní prádlo a ručníky)

záloha při rezervaci

50%

doplatek 45 dnů před nástupem

50%

příjezd

od 17hod

odjezd

do 10hod

Rezervace pobytu Val di Sole: Residence Brenta