Val di Sole: Residence Belvedere

Termíny

Popis objektu Val di Sole: Residence Belvedere

popis

Apartmány pro 2-8 osob se nachází se v oblasti Folgarida, 5 minut pěšky od centra. 350 metrů od sjezdovky Belvedere a lanovky. V blízkosti zastávky skibusu. Rezidence v přírodě, na klidném místě, parkování, garáž a úschovna lyží.
Povinný poplatek agentuře 40 € - hradí se při příjezdu.

vybavení a služby

Apartmán B pro 2-4 osoby
Dvoupokojový apartmán pro 2-4 osoby ve druhém patře: prostorný obývací pokoj s rozkládacím gaučem, krb, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, koupelna, přístup do soukromého venkovního prostoru.

Apartmán C pro 4-6 osob
Byt pro 4-6 osob ve 3. patře se nachází ve dvou patrech spojených spirálovým schodištěm. Podkrovní ložnice, kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem (krb a balkon), koupelna se sprchovým koutem. Mezonet s manželskou postelí.

Apartmán C1 pro 6-8 osob
Byt v 1. patře, kuchyňský kout a obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí, výklenek s patrovou postelí, koupelna (sprcha), koupelna, balkon.

Apartmán C2 pro 4-6 osob
Třípokojový apartmán, ložnice s manželskou postelí, pokoj se 2 patrovými postelemi, velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním stolem, koupelna se sprchovým koutem. Parkovací místo je k dispozici na vyžádání

Apartmán C3 pro 4-6 osob
Třípokojový apartmán pro 4-6 osob. 2 ložnice s manželskou postelí, 2 koupelny. V obývacím pokoji rozkládací pohovka. Kuchyně, koupelna, balkon.

Apartmán D pro 6-8 osob
Apartmán na dvou podlažích. Velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, balkonem a terasou, rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí a koupelnou. Spirálové schodiště do horního patra: ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky a wc. Parkování v garáži.

vzdálenost od sjezdovky

350 m

v ceně zahrnuto

spotřeby energií, vody a topení

cena nezahrnuje

povinný poplatek agentuře 40 €

závěrečný úklid - host si musí uklidit sám, v opačném případě - studiové apartmány 40 €, dvoupokojové apartmány 45 €, třípokojové apartmány 50 €, třípokojové apartmány s 2 toaletami a čtyřpokojové apartmány 70 €

turistická taxa - povinný poplatek

vratná záloha - 100 €

ručníky a ložní prádlo - host si musí přivézt vlastní nebo si zapůjčit na místě za poplatek 15 EUR/osobu (ložní prádlo a ručníky)

záloha při rezervaci

50%

doplatek 45 dnů před nástupem

50%

příjezd

od 17hod

odjezd

do 10hod

Rezervace pobytu Val di Sole: Residence Belvedere