Val di Sole: Paola

Termíny

Popis objektu Val di Sole: Paola

popis

Apartmánový dům Paola s apartmány pro 4-5 osob je situován přímo v centru horské vesničky Mezzana, 1500m od Marillevy 900 - kabinové lanovky do Marillevy 1400, odkud začínají sjezdovky lyžařské oblasti Folgarida – Marilleva. V bezprostřední blízkosti máte k dispozici obchůdky, dva menší supermarkety, pizzerie, bary, cukrárnu, prádelnu, banku, bankomat, lékárnu, půjčovny a informační centrum. V zimním období je k dispozici skibus zdarma do Marillevy 900 – zastávka se nachází přímo před domem.
V létě výtečná pozice pro vyjíždky na trekkingové trasy do přilehlých středisek jako Madonna di Campiglio, Passo Tonale či lázenské oblasti Pejo Terme. K dispozici je Vám vybavená pláž u řeky Noce, cyklostezka, sportovní centrum s umělou horolezeckou stěnou, tenisovými kurty, fotbalovým hřištěm, minigolf, multisportovní centrum, půjčovny kol a další. Ve vzdálenosti do několika kilometrů – kvalitní raftová centra.

vybavení a služby

Apartmán B pro 4-5 osob
Dvoupokojový apartmán pro 4-5 osob, obývací místnost s kuchyňským koutem a jídelní částí s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a jedním rozkládacím křeslem, úložný prostor, manželská ložnice s malým balkonem. Koupelna se sprchovým koutem.

Apartmán B1 pro 4-5 osob
Dvoupokojový apartmán pro 4-5 osob, obývací část s kuchyňským koutem – jídelní část a rozkládací pohovka pro 2 osoby. Manželská ložnice, pokoj s patrovou postelí, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, balkon.

vzdálenost od sjezdovky

1500 m
zastávka skibusu před domem

v ceně zahrnuto

spotřeby energií, vody a topení

úklid

závěrečný úklid není zahrnut v ceně, poplatek se platí při příjezdu v hotovosti: studiové apartmány 40 €, dvoupokojové apartmány 50 €, třípokojové a čtyřpokojové apartmány 60 €. I přes to klienti musí opustit apartmán čistý a v pořádku (odmražená lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. nádobí). Agentura si může navíc účtovat 50 € za neuklizený kuchyňský kout a nevynesené odpadky.

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

domácí mazlíček

ne

vratná kauce - mimo skupiny

100 EUR - platí se při příjezdu

turistická taxa - osoba a noc

povinný poplatek 0,7 EUR na osobu (starší 14 let) a noc - platí se při příjezdu

ložní prádlo

host si musí přivézt vlastní, včetně utěrky na nádobí nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek - ložní prádlo 8,00 euro na osobu/set, ručníky 7,00 euro na osobu/set

ručníky

host si musí přivézt vlastní, včetně utěrky na nádobí nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek - ložní prádlo 8,00 euro na osobu/set, ručníky 7,00 euro na osobu/set

příjezd

16-19hod

odjezd

do 9:30hod

Rezervace pobytu Val di Sole: Paola