Val di Sole: Copai

Termíny

Popis objektu Val di Sole: Copai

popis

Residence COPAI je situovaná v Marillevě 1400 – skládá se ze 3 menších rezidenčních domů, všechny v bezprostřední blízkosti. Různé typy apartmánů pro 2 – 8 osob, některé s balkonem, některé s externím vchodem. Každý apartmán má vlastní skibox a jedno nehlídané parkovací místo s vyjímkou residence COPAI 2 – je k dispozici veřejné parkoviště vedle domu. Většina apartmánů byla zrekonstruovaná v létě 2012. Residence se nachází několik metrů od kabinové lanovky. V letních měsících ideální místo pro relax s krasným panoramatickým výhledem s možností trekkingových výletů, procházek v lese, odpočinku a sportu. Několik metrů od residence najdete malý obchod s potravinami a dalším zbožím, pizzerii s diskotékou, restaurace.

vybavení a služby

Apartmán A pro 2-4 osoby
Studiový apartmán pro 2-4 osoby s rozkládací pohovkou nebo postelí pro 2 osoby, poschoďovou postelí, kuchyňským koutem - jídelnou. Koupelna se sprchovým koutem.

Apartmán B pro 4-6 osob
Dvoupokojový apartmán pro 4-6 osob – obývací místnost s kuchyňským koutem a jídelní částí – rozkládací pohovka pro 2 osoby, výklenek s patrovou postelí, samostatná ložnice s manželským lůžkem. Koupelna se sprchovým koutem anebo vanou.

Apartmán C pro 4-6 osob
Třípokojový apartmán se dvěma oddělenými pokoji pro 4-6 osob – obývací místnost s kuchyňským koutem a jídelní částí – rozkládací pohovka pro 2 osoby. Menší pokoj se dvěma jednolůžky, ložnice s manželským lůžkem. Koupelna se sprchovým koutem anebo vanou.

Apartmán C1 pro 4-6 osob
Třípokojový apartmán se dvěma oddělenými pokoji pro 6 osob – prostorná obývací místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout s jídelní částí, pokoj se dvěma jednolůžky, ložnice s manželkou postelí. Koupelna se sprchovým koutem.

v ceně zahrnuto

spotřeby energií, vody a topení

parkování

ano

úklid

závěrečný úklid není zahrnut v ceně, poplatek se platí při příjezdu v hotovosti: studiové apartmány 40 €, dvoupokojové apartmány 50 €, třípokojové a čtyřpokojové apartmány 60 €. I přes to klienti musí opustit apartmán čistý a v pořádku (odmražená lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. nádobí). Agentura si může navíc účtovat 50 € za neuklizený kuchyňský kout a nevynesené odpadky.

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

domácí mazlíček

ne

vratná kauce - mimo skupiny

100 EUR - platí se při příjezdu

turistická taxa - osoba a noc

povinný poplatek 0,7 EUR na osobu (starší 14 let) a noc - platí se při příjezdu

ložní prádlo

host si musí přivézt vlastní, včetně utěrky na nádobí nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek - ložní prádlo 8,00 euro na osobu/set, ručníky 7,00 euro na osobu/set

ručníky

host si musí přivézt vlastní, včetně utěrky na nádobí nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek - ložní prádlo 8,00 euro na osobu/set, ručníky 7,00 euro na osobu/set

příjezd

16-19hod

odjezd

do 9:30hod

Rezervace pobytu Val di Sole: Copai