Val di Sole: Artuik

Termíny

Popis objektu Val di Sole: Artuik

popis

Residence Artuik nabízí malé apartmány pro 3- 5 osob. Místnosti jsou oddělené dřevěnými paravany anebo posuvnými dveřmi. Residence situovaná v Marillevě 1400 – vedle dětské sjezdovky Biancaneve. Ve vzdálenosti do 250 m k dispozici bary, malý supermarket, informační centrum, půjčovny, trafika, obchody se sportovním vybavením, bankomat, lékařská ambulance a další. V létě nabízí unikátní pozici pro trekkingové výlety, přímo u lesa, ideální místo pro relax a únik od hluku velkoměsta a všedních starostí. Každý apartmán disponuje jedním skiboxem a nehlídaným parkovacím místem, krytým nebo nekrytým.

vybavení a služby

Apartmán A pro 2-3 osoby
Studiový apartmán pro 2-3 osoby – jedna místnost s malým kuchyňským koutem – jídelní stůl, vyklápěcí patrová postel a vyklápěcí manželské lůžko; koupelna s vanou.

Apartmán B pro 3-4 osoby
Dvoupokojový apartmán pro 3- 4 osoby – obývací část s kuchyňským koutem a jídelní stůl. Vyklápěcí manželské lůžko, které je možné částečně oddělit od obývací části posuvnými panely, či dveřmi. Malý pokojík s vyklápěcí patrovou postelí, koupelna s vanou.

Apartmán B1 pro 4-5 osob
Dvoupokojový apartmán pro 4-5 osob – obývací část s kuchyňským koutem a jídelní stůl. Vyklápěcí manželské lůžko, které je možné částečně oddělit od obývací části posuvnými panely, pokojík se dvěma vyklápěcími patrovými postelemi a vyklápěcí manželskou postelí, který je možné oddělit posuvnými panely nebo dveřmi.

vzdálenost od sjezdovky

50 m

v ceně zahrnuto

spotřeby energií, vody a topení, TV na apartmánu

parkování

ano

úklid

závěrečný úklid není zahrnut v ceně, poplatek se platí při příjezdu v hotovosti: studiové apartmány 40 €, dvoupokojové apartmány 50 €, třípokojové a čtyřpokojové apartmány 60 €. I přes to klienti musí opustit apartmán čistý a v pořádku (odmražená lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. nádobí). Agentura si může navíc účtovat 50 € za neuklizený kuchyňský kout a nevynesené odpadky.

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

domácí mazlíček

ne

vratná kauce - mimo skupiny

100 EUR - platí se při příjezdu

turistická taxa - osoba a noc

povinný poplatek 0,7 EUR na osobu (starší 14 let) a noc - platí se při příjezdu

ložní prádlo

host si musí přivézt vlastní, včetně utěrky na nádobí nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek - ložní prádlo 8,00 euro na osobu/set, ručníky 7,00 euro na osobu/set

ručníky

host si musí přivézt vlastní, včetně utěrky na nádobí nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek - ložní prádlo 8,00 euro na osobu/set, ručníky 7,00 euro na osobu/set

příjezd

16-19hod

odjezd

do 9:30hod

Rezervace pobytu Val di Sole: Artuik