Canazei: Villa Placidia

Termíny

Popis objektu Canazei: Villa Placidia

popis

POZOR! CENA od 14190 do 44220,- Přesná cena na vyžádání dle termínu, typu a obsazenosti apartmánu. Tento tradiční dům s apartmány pro 2-8 lidí, který se nachází v Campitello di Fassa, byl před několika lety rekonstruován a je v centru obce. Velmi výhodná lokalita pro ty, kteří chtějí mít snadný přístup ke všem službám (obchody, restaurace, lahůdky, lanovky). Dokonce i zastávka autobusu / skibusu je pár metrů daleko. Apartmány mají TV, pračku a trezor.
Ceny v termínu 22.12-5.1. na vyžádání.

vybavení a služby

Apartmán B pro 2-4 osoby
Apartmán pro 2-4 osoby na 2. patře, 50 m2, sestávající z ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje s rozkládacím gaučem pro 2 osoby (2 jednolůžkové, je možné vytvořit dvoulůžkový), TV a trezor, kuchyňský kout s troubou, koupelna se sprchou, fén a pračka, panoramatický balkon.

Apartmán B1 pro 2-4 osoby
Apartmán pro 2-4 osoby ve 2. patře o rozloze 60 m2 se skládá z ložnice s 2 samostatnými lůžky a rozkládacím gaučem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby (2 jednolůžkové, je možné vytvořit dvoulůžkový pokoj), tv a trezor, kuchyňský kout, koupelna + sprcha a pračka, veranda.

Apartmán B2 pro 2-4 osoby
Apartmán pro 2-4 osoby ve 2. patře, 45 m2, sestávající se z ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou pro 2 osoby (2 jednolůžkové, je možné vytvořit dvoulůžkové), TV a trezor, kuchyňský kout, koupelna + sprcha, vysoušeč vlasů, veranda.

Apartmán B3 pro 2-4 osoby
Podkrovní byt ve 3. patře , 45 m2, sestávající se z ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby (2 jednolůžkové, je možné vytvořit dvoulůžkový), tv a trezor, kuchyňský kout s troubou, koupelna + sprcha se sušičem na vlasy a pračka.

Apartmán C pro 4-6 osob
Třípokojový apartmán až pro 6 osob ve 2. patře, 80 m2, sestávající se z ložnice s manželskou postelí, ložnice s oddělenými lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, tv a trezor, kuchyňský kout s myčkou a mikrovlnnou troubou, 2 koupelny (jedna se sprchou a pračkou) , vysoušeč vlasů, panoramatický balkon.

Apartmán C1 pro 5 dospělých nebo 4 dospělé a 2 děti
Třípokojový byt pro 5 dospělých nebo 4 dospělé a 2 děti o rozloze 55 m2, ve 3. patře - pěkný mezonet s ložnicí s 2 samostatnými lůžky (je možné vytvořit dvoulůžko), obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, mezipatro (jako vnitřní balkon otevřený přes obývací pokoj) s 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout s myčkou a mikrovlnnou troubou, tv a trezor, koupelna se sprchou, vysoušečem vlasů a pračkou.

Apartmán C2 pro 4-6 osob
Třípokojový byt až pro 6 osob o rozloze cca 65m2: ve 3. patře pěkný mezonet se skládá z ložnice s 2 samostatnými lůžky (je možné vytvořit dvoulůžko), obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, mezipatro (jako vnitřní balkon otevřený přes obývací pokoj) s 2 samostatnými postelemi, kuchyňkou s myčkou na nádobí a troubou, tv a trezorem, koupelnou se sprchou, fénem a pračkou.

Apartmán D pro 6-8 osob
Čtyřpokojový byt až pro 8 osob ve 3. patře na dvou podlažích, včetně podkroví, cca. 90 čtverečních metrů. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, druhé ložnice s 2 oddělenými lůžky (je možné vytvořit dvoulůžko) a schodiště vedoucí do otevřené půdní vestavby s dalšími 2 lůžky. K dispozici je komfortní obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, tv a trezor, jídelní kout, kuchyňský kout s myčkou a mikrovlnnou troubou, jedno WC a jedna koupelna se sprchou, fénem a pračkou.

v ceně zahrnuto

elektřina, voda, plyn a topení - v případě elektrického vytápění bude účtována spotřeba na konci pobytu

úklid

závěrečný úklid není zahrnut v ceně. Studio - 40 EUR, dvoupokojový apartmán - 45 EUR, třípokojový apartmán - 50 EUR, třípokojový apartmán s dvěma koupelnami - 55 EUR, čtyřpokojový apartmán - 65 EUR, čtyřpokojový apartmán uspořádáný na 2 podlažích - 75 EUR

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

turistická taxa - osoba a noc

povinný poplatek - hradí se při příjezdu

ložní prádlo

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

ručníky

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

Rezervace pobytu Canazei: Villa Placidia