Canazei: Residence Val Fassa

Termíny

Popis objektu Canazei: Residence Val Fassa

popis

Apartmány pro 2-6 osob se nachází v městečku Alba, necelý kilometr od Canazei. Leží asi 300 m od centra obce. K lanovce je to 900m, ale zastáva skibusu a autobusu je hned u domu. Ideální výchozí místo pro pěší turistiku. Nedaleko najdete dětské hřiště a zimní stadion na bruslení a asi 900 m je wellness centrum s bazénem. Parkování.

vybavení a služby

Apartmán B pro 2 osoby
Apartmán pro 2 osoby s balkonem a tv. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny se sprchou a pračkou.

Apartmán B1 pro 4 osoby
Apartmán pro 4 osoby s balkonem a tv. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, kuchyňského koutu a koupelny se sprchou.

Apartmán B2 pro 4 osoby
Apartmán pro 4 osoby s balkonem a tv. Skládá se z jedné ložnice s patrovou postelí, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, kuchyňského koutu a koupelny.

Apartmán C pro 5 osob
Apartmán pro 5 osob s balkonem a tv. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí a ložnice s patrovou postelí a jedním samostatným lůžkem. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna.

Apartmán D pro 6 osob
Apartmán pro 6 osob s balkonem a tv. Skládá se ze tří ložnice, jedna s manželskou postelí, druhá s patrovou postelí a třetí s dvěma samostanými lůžky. Obývací pokoj, kuchyňský kout s myčkou, koupelna se sprchou a pračkou.

Apartmán D1 pro 6 osob
Apartmán pro 6 osob s balkonem a tv. Skládá se ze tří ložnice, jedna s manželskou postelí, druhá s patrovou postelí a třetí s dvěma samostanými lůžky. Obývací pokoj, kuchyňský kout s myčkou, koupelna se sprchou a pračkou.

Apartmán D2 pro 6 osob
Apartmán pro 6 osob s bakonem a tv. Skládá se ze tří ložnic, jedna s manželskou postelí, druhá s patrovou postelí a třetí s jedním samostaným lůžkem. Velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovka pro 1 osobu. Koupelna se sprchou.

úklid

úklid je zahrnut v ceně, ale klienti musí opustit apartmán čistý a v pořádku (odmražená lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. nádobí). V opačném případě bude účtován poplatek za závěrečný úklid. Apartmán typu B: 55 €, typ C: 65€, typ D: 75-90€. V případě neuklizené kuchyně si agentura může navíc naúčtovat příplatek 40€.

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

turistická taxa - osoba a noc

povinný poplatek - platí se při příjezdu

ložní prádlo

ano, v ceně

ručníky

ano, v ceně

příjezd

15-20hod

odjezd

7-9hod

Rezervace pobytu Canazei: Residence Val Fassa