Canazei: Residence Solaria

Termíny

Popis objektu Canazei: Residence Solaria

popis

POZOR! CENY OD 9570 do 36300,-. Přesná cena na vyžádání dle termínu, typu a obsazenosti apartmánu. Apartmány pro 2-8 osob v obci Mazzin se nachází v srdci Val di Fassa, 5 km od Canazei, 3 km od Campitello (lanovka Col Rodella) a 2 km od Pera (sedačková lanovka na lyžařský areál Catinaccio). Apartmány mají TV, parkovací místo.
Ceny v termínu 22.12-5.1. na vyžádání.

vybavení a služby

Apartmán A pro 2-3 osoby
Pohodlné studio pro 2-3 osoby, cca. 30 metrů čtverečních s vchodem na balkon. Skládá se z obývacího prostoru s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, pohovkou pro 1 osobu a barevnou televizí, jídelním koutem, kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí, koupelnou se sprchovým koutem. K dispozici je také vnější parkovací stání.

Apartmán A1 pro 2 osoby
Pohodlné studio pro 2 osoby cca. 30 metrů čtverečních s balkonem situovaným v prvním patře. Skládá se z obývacího prostoru s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem a televizí, jídelním koutem, kuchyňským koutem, koupelnou s vanou a pračkou. K dispozici je také vnější parkovací stání.

Apartmán B pro 2-4 osoby
Přízemní byt pro 2-4 osoby se samostatným vchodem, sestávající ze ložnice (bez okna) s 2 samostatnými lůžky, obývacího pokoje s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, tv, kuchyňský kout, koupelna s vanou. Parkovací místo před domem.

Apartmán D pro 6-8 osob
Čtyřpokojový byt v 1. patře až pro 8 osob. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, druhé ložnice s patrovou postelí, výklenku s jednou manželskou postelí a další jedné manželské postele. Obývací pokoj s pohovkou a barevnou televizí, kuchyňský kout, dvě koupelny, prostorný balkon. Venkovní parkovací místo je k dispozici.

v ceně zahrnuto

elektřina, voda, plyn a topení - v případě elektrického vytápění bude účtována spotřeba na konci pobytu

parkování

ano

úklid

závěrečný úklid není zahrnut v ceně. Studio - 40 EUR, dvoupokojový apartmán - 45 EUR, třípokojový apartmán - 50 EUR, třípokojový apartmán s dvěma koupelnami - 55 EUR, čtyřpokojový apartmán - 65 EUR, čtyřpokojový apartmán uspořádáný na 2 podlažích - 75 EUR

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

turistická taxa - osoba a noc

povinný poplatek - hradí se při příjezdu

ložní prádlo

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

ručníky

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

Rezervace pobytu Canazei: Residence Solaria